Apple Cep Yakacak Yeni Kulaklığını Tanıtmaya Hazırlanıyor

 Apple Cep Yakacak Yeni Kulaklığını Tanıtmaya Hazırlanıyor
Okunuyor Apple Cep Yakacak Yeni Kulaklığını Tanıtmaya Hazırlanıyor

İçindekiler

Apple AirPods Studio

Yurt dışında 349 dolara satışa çıkacak Apple AirPods Studio bazı telefonların üstünde bir fiyata satışa çıktı.
Apple AirPods Studio

Kulaklık sektöründe büyük işler başaran Apple Beats markasını alarak bu yolda dev bir adım atmıştı. Apple’ ın tüm kulaklık modelleri kulak içi olsa da yeni çıkacak bu model kulak üstü kulaklık olacak. Fiyatıyla cepleri yakacak gibi gözüken bu kulaklığın ismi Apple AirPods Studio olacak.

Yurt dışında 349 dolara satışa çıkacak Apple AirPods Studio bazı telefonların üstünde bir fiyata satışa çıktı. Her zaman ki olduğu gibi eleştiri yağmuruna tutuldu. Kod adı B515 olacak Apple AirPods Studio‘ nun herhangi bir özelliği paylaşılmadı. Beats markasını satın alan Apple bu kulaklığı geliştirirken Beats’ in eskiden gelen kulak üstü kulaklık tecrübesini kullanacağı kesin.

Apple AirPods Studio Ne Zaman Satışa Çıkacak?

Şuanlık Apple tarafından kesin bir tarih verilmedi ancak Jon Prosser‘ in paylaşımıyla kulaklığın fiyatını, kodunu ve ismini söyleyerek gizemli olan bu kulaklığa açıklık getirdi tarih konusunda bir açıklamada bulunmadı ancak bu paylaşımı yapması bile kulaklığın çıkacağı tarihin yakın olduğunu belli ediyor.

Kulaklık sektöründe çok başarılı olan Apple bu kulaklık ile başarısına başarı katmaya hazırlanıyor. Üst segment olacak AirPods Studio kablosuz bir kulaklık olarak satışa çıkacağı düşünülüyor.

Umarım yazımız faydalı olmuştur.Diğer teknoloji bloglarımız için tıklayabilirsiniz. Sağlıcakla kalın..

Yorum Yap