Cem Yılmaz’dan Yeni G.O.R.A Filmi İçin Bomba Paylaşımlar!

 Cem Yılmaz’dan Yeni G.O.R.A Filmi İçin Bomba Paylaşımlar!
Okunuyor Cem Yılmaz’dan Yeni G.O.R.A Filmi İçin Bomba Paylaşımlar!

Cem Yılmaz’dan Yeni G.O.R.A Filmi İçin Bomba Paylaşımlar! 🔥

Efsane geri dönüyor! Türk sinemasının unutulmaz komedi serisi G.O.R.A, Cem Yılmaz’ın yönetmenliğinde dördüncü filmiyle sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. 🚀

Cem Yılmaz, geçtiğimiz günlerde Twitter hesabından yaptığı paylaşımla Gora 4 Gora filminin çekimlerinin başladığını duyurmuş ve hayranlarını heyecanlandırmıştı. Şimdi ise usta komedyen, filmden iki yeni fotoğraf paylaşarak heyecanı katladı!

2004 yılında vizyona giren ve gişe rekorları kıran ilk G.O.R.A filmi, Türk sinema tarihine damga vurmuştu. Cem Yılmaz, Şafak Sezer, Ozan Güven, Özkan Uğur, Özge Özberk, Rasim Öztekin ve Erdal Tosun gibi isimlerden oluşan yıldız oyuncu kadrosu ve unutulmaz replikleriyle hafızalara kazınan film, aradan geçen 20 yıla rağmen popülerliğini koruyor.

Cem Yılmaz’ın yeni paylaştığı fotoğraflar, Gora 4 Gora’nın da en az ilk film kadar komik ve eğlenceli olacağının sinyallerini veriyor. Ancak filmin yayınlanacağı platform olan Netflix’te aynı etkiyi yaratıp yaratamayacağı merak konusu.

Üzücü bir haber olarak, ilk filmde Garavel Usta’yı canlandıran Özkan Uğur, Bob Marley Faruk’u canlandıran Rasim Öztekin ve Rendroy karakterine hayat veren Erdal Tosun’u kaybetmiş olmanın üzüntüsünü yaşıyoruz.

Peki siz Gora 4 Gora hakkında neler düşünüyorsunuz? Sizce film, ilk filmin başarısını tekrarlayabilecek mi? Yorumlarda düşüncelerinizi bizimle paylaşın! 👇

Yorum Yap