EĞLENCELİ ARDUİNO PROJELERİ

 EĞLENCELİ ARDUİNO PROJELERİ
Okunuyor EĞLENCELİ ARDUİNO PROJELERİ

Merhaba dostlar. Bugün sizlerle işe yarar ve eğlenceli Arduino projelerine göz atıyoruz! Fakat gösterdiğim projelerin detayına kadar nasıl yapıldığını öğretmeyeceğim. Amacım Arduino ile neler yapılabiliyor göstermek. Öğrenmeye başlamadan önce şöyle bir göz atayım diyen arkadaşlar ve ilgisini çeken tüm okurlarımız için!

İçindekiler

1) Elektronik Zar

Bu zarla 101 atmamız yok mu?

2) Masa Temizleyici (+Wifi Kamera)

Bulaşık da yıkasan olmaz mı?

3) Yataktan kalktığınız an ışıklar yanıyor!

Çok havalı değil mi? Gece yarısı uyanıyorsunuz ve su içmek için yatağınızıdan kalkıyorsunuz. Hiçbir zahmette bulunmadan ortamı aydınlatan LED lambaları kalktığınız an da aktif hale getiriyorsunuz!

4) Flappy Bird

Bir zamanlar çok popüler olan bu oyunu çoğu insan biliyordur. Oynarken belki eğlenmek yerine sinir olabiliyoruz fakat bağımlılık yapmıyor değil 😀 İşte oyunun Arduino ile kodlanmış hali!

5) Led Sehpa

Bu sehpayı yapan arkadaş, ilk Arduino projesi olduğunu belirtmiş ve yorum yaparken nazik olunmasını istemiş. Bence ilk projeye göre harika hazırlanmış. Eve gelen misafirlere hava atmalık değil mi?

Bugün yazımda sizlere eğlenceli Arduino projelerini gösterdim. Daha fazla güzel yazılar için  sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sağlıcakla kalın. Dostlar sizinde projeleriniz varsa yorumlara göndermeyi unutmayın!.

Yorum Yap