GTA 5 Mobil Çıktı ( Gta 5 mobil indirme linki )

 GTA 5 Mobil Çıktı ( Gta 5 mobil indirme linki )
Okunuyor GTA 5 Mobil Çıktı ( Gta 5 mobil indirme linki )

Yazımızda gta 5 mobil indirme linki verilmiştir. Yayınlanma tarihinden beri popülerliğini kaybetmeyen GTA 5 mobil platform için resmi olmasa da oynanmaya hazır hale getirildi. Mobil sürümünü deneyen kişilerin yorumunca oyunun grafik ve alt yapısı neredeyse orijinal GTA 5 ile aynı. Her ne kadar resmi olmasa da mobil oyuncuları bir hayli meraklandırdı.

GTA 5 Mobili Kim Yaptı – Gta 5 Mobil İndirme Linki

Evde tıkılı kaldığımız bu günlerde herkes kendisine yapacak işler arıyor. The Games Paradise adlı Youtube kanalı bir ilke imza attı yapacak iş bulamayan The Games Paradise kanalı mobil oyuncular için GTA 5′ i mobil platforma entegre etmeyi başardı. Youtube kanalında birçok GTA 5 mobil oynanış videosu bulunan The Games Paradise oyuncular tarafından büyük övgüler aldı. Oyunu oynamasakta çektiği videolardan yola çıkarak oyun grafik ve oynanış tarzıyla GTA 5 ile neredeyse birebir. Harita büyüklüğü ve bazı arabalar eksik olsa da orijinal GTA 5‘ i aratmayacak gibi. GTA 5 mobili geliştiren The Games Paradise gün geçtikçe oyunu geliştirdiğini ve destek verilirse çok daha iyi bir oyun olabileceğinin altını çizdi.

gta 5 mobil indirme linkini sizlere veriyoruz.

GTA 5 Mobil Nasıl Yüklenir ?

Evet şuan hepiniz link nerede diye içinizden düşünüyorsunuz. Gta 5 mobil indirme linkini vereceğiz merak etmeyin 😀 Oyunun her ne kadar oynanış videoları olsa da sahte olma ihtimalı az da olsa var. The Games Paradise oyunun linkini çokça defa paylaşıyor ancak indirilen dosyanın tehlikeli olabileceğini unutmamak lazım.

GTA 5 İndirme Linki : https://tr.link/l4TPa

Oyun henüz beta sürümde önümüzdeki günlerde geliştirici yani The Games Paradise oyunu stabil sürümüyle yayınlayabilir. Oyunun grafik seçeneklerinin olduğunu gösteren videolar benim telefonum kaldırır mı diyenlerin içine su serpti.

Özet Geçersek

Rockstar Games tarafından yayınlanmayan bu mobil GTA 5 fan yapımı olduğu için bazı hatalar içerebilir. Oyun resmi bir şirket tarafından yayınlanmadığı için indiren kişilerin cihazlarına kötü amaçlı yazılımlar yükleyebilir. Eğer GTA 5‘ in mobil sürümünü denemek isterseniz Risk alarak oyunu paylaştığımız linkten indirebilirsiniz

The Games Paradise Youtube Kanalı Linki : https://www.youtube.com/channel/UCSDoaKvwHYK2KeR6o2Hp3gQ

Umarım yazımız faydalı olmuştur.Diğer teknoloji bloglarımız için tıklayabilirsiniz.Sağlıcakla kalın…

Yorum Yap

Yapılan Yorumlar
2
Giriş Yap
Yazı Ekle