• Ana Sayfa
 • Genel
 • GTA Online’ın Yükleme Süresi %70 Düşürülecek, Rockstar Games’in Yeni Güncellemesi

GTA Online’ın Yükleme Süresi %70 Düşürülecek, Rockstar Games’in Yeni Güncellemesi

Rockstar Games'den sevindirecek haber!
 GTA Online’ın Yükleme Süresi %70 Düşürülecek, Rockstar Games’in Yeni Güncellemesi
Okunuyor GTA Online’ın Yükleme Süresi %70 Düşürülecek, Rockstar Games’in Yeni Güncellemesi

Birçok oyuncunun favorisi olan GTA V’in çevrimiçi versiyonu GTA Online’ın yükleme süresi düşürüldü.

Rockstrar Games‘in geliştirdiği GTA Online oyunun yükleme süresi azaltılıyor. Oyunu oynayanların da bileceği üzere yükleme süresi uzun bir oyundu. Hatta yükleme süresindeki bu uzunluk ile sosyal medyada çeşitli mizah paylaşımları da oluyordu. Fakat bir GTA Online oyuncusu sayesinde bu uzunluk kısalacak.

Geçtiğimiz günlerde t0st isimli bir GTA Online oyuncusu Rockstar Games’e bir çözüm yolu sundu, şirket bu fikri araştırmaya başladı ve araştırmanın sonunda bunun mantıklı ve yapılabilir olduğunu açıkladı. Şirketin GTA Online için hazırladığı sıradaki güncellemeye t0st’un bulduğu özellik da eklenecek ve resmi olarak oyunun yüklenme süresi azaltılacak.

Güncelleme sadece oyunun PC sürümünde geçerli olacak. Şirket bu yöntemi bulan kullanıcısına teşekkür edip 10.000 dolar verdikleri açıklandı. Güncellemenin geleceği net tarih henüz belli değil.

Yorum Yap
Yapılan Yorumlar
1
 • Furkan
  Furkan
  ziyaretci
  7 ay önce

  Millet bu konu hakkında Rockstar Games’ in t0st’ a dava açacağını falan söylüyorlardı fakat şimdi bu haberde 10.000 dolar ödül vereceğini duyunca ne yalan söyleyeyim bayağı sevindim 🙂

  Cevapla
  2
Giriş Yap
Yazı Ekle