İnstagram Hesap Silme

 İnstagram Hesap Silme
Okunuyor İnstagram Hesap Silme

Dünyada internet kullanımının hızla artması sonucunda sosyal medya kullanımı büyük bir ivme kazanmıştır. Özellikle instagram kullanımı gün be gün artmaktadır. Bununla birlikte çeşitli nedenlerden dolayı instagram hesap silme konusu gündeme gelmektedir.

We Are Social ve Hootsuite’in birlikte yayımladığı yeni yılın ilk raporu olan 2020 Dünya İnternet Kullanımı ve Sosyal Medya İstatistikleri raporuna göre;

İnstagram Hesap Silme

İnstagram reklam kitlesi verilerine göre toplam kullanıcı sayısı 928 milyon ve cinsiyet dağılımının eşit olduğunu görmekteyiz.

İnstagram Hesap Silme

Instagram reklam kitlesinin verilerine göre %65’i 18-34 yaş grubu arasındadır. 35-44 yaş üstü kullanıcı oranı ise %16’dır. Instagram daha genç bir kitle tarafından kullanılıyor.

İçindekiler

Geçici Olarak İnstagram Hesap Silme Nasıl Yapılır?

Hesabınızı geçici olarak kapattığınızda profiliniz, fotoğraflarınız, yorumlarınız ve beğenmeleriniz siz tekrar giriş yaparak hesabınızı yeniden etkinleştirene kadar gizlenir. Hesabınızı geçici olarak kapatmak için hesabınıza giriş yapabiliyor olmanız gerekir.

Hesabınızı geçici olarak kapatmak istiyorsanız İNSTAGRAMI GEÇİCİ OLARAK KAPAT linkine tıklayarak adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

Kalıcı Olarak İnstagram Hesap Silme Nasıl Yapılır?

Hesabınızı silmek için hesabınıza giriş yapabiliyor olmalısınız.

Eğer hesabınızı tamamen silmek istiyorsanız İNSTAGRAMI KAPAT linkine tıklayarak adımları takip edebilirsiniz.

İşte instagram hesaplarınızı geçici olarak ve tamamen silmeniz bu kadar basit. Umarım yararlı bir içerik olmuştur. Birbirinden faydalı ve eğlenceli içerikler için linki tıklamanız yeterli olacaktır. Beğenmeyi ve yorum yapmayı unutmayınız.

Hoşça Kalın 🙂

Yorum Yap

Yapılan Yorumlar
2