İşinize Yarayacak 5 Web Site

 İşinize Yarayacak 5 Web Site
Okunuyor İşinize Yarayacak 5 Web Site

Merhabalar.Bu blog yazımızda sizlerin işine yarayacağını düşündüğüm 5 İnternet sitesini paylaşacağım.Görüşlerinizi bizle paylaşmayı unutmayın !

İçindekiler

1.Ilovepdf

Listenin ilk sırasında ilovepdf sitesi var.Kendiminde çok kullandığım keza sizlerinde işine yarayabilecek bir PDF dönüştürme ki daha fazlasını yapabiliyor.

Örneğin Pdf dosyanızın sayfalarını Jpeg resim formatına dönüştürebilirsiniz.

Site : IlovePDF

site
site

2.Temp-Mail

Geçici E-posta almanızı sağlayan kullanışlı diğer bir site Temp-Mail.Bu sitede mailinizi vermek istemediğiniz veya geçici bir siteye kayıt olurken işinize yarabilir.

Site Linki : Temp-Mail

3.MyNoise

İçersinde üzerinizdeki yorgunluğu atabilecek doğa sesleri , deniz sesi , yağmur sesi , kafedeki ortamın sesi , ofis ortamı sesi gibi farklı ortamların sesini farklı işler yapıyorken farklı ayarlarda dinleyebilirsiniz.

Site Linki : MyNoise

4.WeTransfer

Birçok kişinin kullandığı ve bilmeyenler içinse değinilmeden geçilmeyeceğini düşündüğüm WeTransfer sitesi , dosya transfer edebileceğiniz , ücretsiz , 2GB’ye kadar veri gönderebileceğiniz ve en iyi özelliğide kayıt olmadan kullanabilmeniz bu siteyi kullanmanız için yeterli olabilir.

Site Linki : WeTransfer

5.RadioGarden

Listemizin son maddesi bir radyo sitesi.Radio Garden sitesine girdiğiniz zaman karşınıza 3 boyutlu dünya haritası çıkıcak ve istediğiniz radyo istasyonunu görsel bir şekilde seçerek gidebilirsiniz.

Site Linki : RadioGarden

Umarım yazım sizler için faydalı olmuştur. Farklı konulardaki yazılarımız için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sağlıcakla kalın..

Yorum Yap

Yapılan Yorumlar
1