Nintendo Switch 2 Özellikleri Paper Mario Kodlarında Ortaya Çıktı

 Nintendo Switch 2 Özellikleri Paper Mario Kodlarında Ortaya Çıktı
Okunuyor Nintendo Switch 2 Özellikleri Paper Mario Kodlarında Ortaya Çıktı

Nintendo hayranlarının heyecanla beklediği Nintendo Switch 2 hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı. Paper Mario: The Thousand Year Door oyununun kodları arasında bulunan ipuçları, yeni konsolun bazı özelliklerini gözler önüne seriyor.

Bir sonraki Switch oyun konsolunun 2025’in ilk çeyreğinden önce piyasaya çıkacağı daha önce açıklanmıştı. Bu açıklamanın ardından Nintendo Switch 2 ile ilgili söylentiler de hız kazanmıştı. Cihaz hakkında henüz resmi bir bilgi bulunmasa da, Paper Mario kodları arasında bulunan ipuçları heyecan yaratıyor.

X’te (Twitter) veri madencisi RibShark tarafından paylaşılan bilgilere göre, yeni oyun 4K çözünürlük seçeneği sunuyor. Bu da oyunu, 4K çözünürlük seçeneği sunan tek Nintendo Switch oyunu yapıyor. Özellikle de ilk nesil Nintendo Switch’in 4K çıkışı olmadığını düşünürsek, bu durum oldukça dikkat çekici.

Bu durum, oyunun yeni nesil konsolda da oynanabileceğine işaret ediyor. Dolayısıyla, oyunun kodlarında bu özelliklerin bulunmasının nedeni olarak Nintendo Switch 2 ile uyumluluk gösteriliyor. Her ne kadar bu kodlar tek başına yeni özellikleri doğrulamasa da, 4K çözünürlüğe sahip yeni bir Nintendo konsolu uzun zamandır konuşuluyor.

Nintendo’nun bu konuda nasıl bir yol izleyeceğini ve yeni cihazın özelliklerini ne zaman resmen açıklayacağını bekleyip göreceğiz. Webodasi’ni takipte kalın, gelişmelerden haberdar olun.

Yorum Yap