OnePlus Pad 2 Geliyor: İşte Beklenen Özellikler!

 OnePlus Pad 2 Geliyor: İşte Beklenen Özellikler!
Okunuyor OnePlus Pad 2 Geliyor: İşte Beklenen Özellikler!

Teknoloji dünyası heyecanla 16 Temmuz 2024 tarihini bekliyor! Çünkü OnePlus, o gün Çin’de düzenleyeceği özel bir etkinlikle yeni ürünlerini tanıtacak. Etkinlikte sadece yeni cihazlar değil, aynı zamanda OnePlus ekosistemini daha da genişletecek yenilikler de bizleri bekliyor. 🎉

Merakla beklenen cihazların başında ise şüphesiz OnePlus Pad 2 geliyor. Özellikleriyle dikkat çeken ve iddialı bir tablet olarak lanse edilen OnePlus Pad 2, tanıtım öncesinde sızıntıların da hedefinde yer alıyor. Peki, 9 gün sonra resmi olarak tanıtılacak olan OnePlus Pad 2 bizlere neler sunacak? İşte detaylar:

İçindekiler

OnePlus Pad 2: Güç ve Şıklığı Bir Araya Getiriyor

16 Temmuz’daki etkinlikte OnePlus Pad 2’nin yanı sıra Watch 2R, Nord Buds Pro 3 ve Nord 4 modelleri de tanıtılacak. OnePlus Pad 2 modeli, aslında daha önce Çin’de OnePlus Pad Pro adıyla piyasaya sürülmüştü. Bu nedenle, yeni cihazın global versiyonu olduğunu söyleyebiliriz. Her iki model karşılaştırıldığında, ufak tefek farklar göze çarpıyor.

X platformunda (Twitter) sızıntıyı yapan Ishan Agarwal’a göre, OnePlus Pad 2 iki farklı depolama ve RAM seçeneğiyle satışa sunulacak: 8 GB RAM + 128 GB depolama ve 12 GB RAM + 256 GB depolama. Cihazın Çin versiyonunda ise 16 GB RAM ve 512 GB depolama alanı bulunuyor.

OnePlus Pad 2’nin Teknik Özellikleri Neler?

OnePlus Pad 2’nin donanım özellikleri, Çin versiyonuyla neredeyse aynı. Cihazda; 144Hz yenileme hızı ve 900 nit tepe parlaklığı sunan 12.1 inç LCD ekran (3000 x 2120), güçlü Snapdragon 8 Gen 3 işlemci, 13MP arka kamera ve 8MP ön kamera gibi dikkat çekici özellikler bulunuyor. Bu kameralar profesyonel çekimler için yeterli olmasa da, günlük işlerinizi rahatlıkla halledebilmeniz için yeterli olacaktır.

OnePlus Pad 2’nin bir diğer önemli özelliği ise 67W SuperVOOC hızlı şarj desteği sunan 9.510 mAh pil kapasitesi. Bu pil kapasitesi, önceki Pad modelinde de kullanılmış ve kullanıcılar tarafından genel olarak beğenilmişti. Ancak, yeni modelde daha güçlü bir işlemci kullanıldığı için pil kapasitesinin de artırılması bekleniyordu.

OnePlus Pad 2, güçlü teknik özellikleri ve şık tasarımıyla dikkat çekiyor. Cihazın Türkiye fiyatı ve çıkış tarihi henüz belli değil, ancak önümüzdeki günlerde daha fazla bilgi edinmeyi umuyoruz.

Yorum Yap