TikTok’tan Maksimum Video Süresini 60 Dakikaya Çıkarma Hamlesi!

 TikTok’tan Maksimum Video Süresini 60 Dakikaya Çıkarma Hamlesi!
Okunuyor TikTok’tan Maksimum Video Süresini 60 Dakikaya Çıkarma Hamlesi!

Dünyanın en popüler sosyal medya platformlarından biri olan TikTok, video sürelerini kademeli olarak artırıyor ve kullanıcılara daha uzun videolar yükleme olanağı sunuyor. Son haberlere göre TikTok, video süresini daha da uzatmak için yeni bir çalışma başlattı.

Konuyla ilgili yeni bir açıklama yapan şirket, maksimum video uzunluğunun 60 dakika olması için çalışmalara başladığını duyurdu. Henüz test aşamasında olan bu yeni özellikle birlikte TikTok’un, YouTube’a olan rekabetini daha da artıracağı aşikar.

Yeni değişikliğin ne zaman kullanıma sunulacağı henüz belirsiz. TikTok, yeni özelliği test ettiğini doğrulasa da, kullanıcılara ne zaman sunulacağına dair bir açıklama yapmadı. Açıkçası, 1 saatlik videoların yakın zamanda kullanıma sunulması pek olası görünmüyor. Şu anda yüklenebilen maksimum video süresi 10 dakika. Ancak şirket, bu yılın başlarında bazı içerik üreticileriyle 30 dakikalık içerikleri test etmek için bir test süreci yürütmüştü.

TikTok, sosyal medyanın genel seyrini değiştirdi. Dikey video dönemi, TikTok’un hayatımıza girmesiyle başladı. Ancak şirket, YouTube’u önemli bir rakip olarak görüyor ve bugün geldiğimiz noktada bu rekabet giderek kızışıyor. Bakalım gelecekte neler olacak…

Webodasi’i Threads’de takip et, haberleri kaçırma

Yorum Yap