Ubisoft’un Meşhur Oyun Serisinden 1 Oyun Daha!

 Ubisoft’un Meşhur Oyun Serisinden 1 Oyun Daha!
Okunuyor Ubisoft’un Meşhur Oyun Serisinden 1 Oyun Daha!

Ubisoft Assassin’s Creed serisinin yenilikleriyle bizi şaşırtmaya devam ediyor. Ubisoft serinin çıkartılan en son oyunu Assassin’s Creed: Odyssey ile çığır açmıştı. Hem oynanış hem grafikler olarak Ubisoft gerçekten çok iyi iş çıkarmıştı. Ancak Odyssey akıcı oynanış için yüksek bir sistem gereksinimine ihtiyaç duyuyordu.

Ubisoft-Assassin's-Creed-Valhalla

Assassin’s Creed: Odyssey’in hikayesi antik yunanda geçiyordu. Gelecek olan bu yeni oyunu Assassin’s Creed Valhalla ise isminden de anlaşılacağı üzere vikingleri anlatıyor.

Assassin’s Creed serisi, Assassin’s Creed: Origin ile birlikte açık dünya RPG oyunu şekli almaya başlamıştı. Tıpkı Origin ve Odyssey’de olduğu gibi Valhalla’nın da dünyası RPG oyunlarında olduğu gibi serbest ve açık. Ubisoft’un sitesinde ve Epic Games’te belirtildiğine göre oyunda yerleşim alanlarını genişletmek, akınlara öncülük etmek gibi büyük ve güzel özellikler var. Oyunda yapacağınız seçimler karakterinizin gelişimini ve hikayeyi etkiliyor. Bu tür oyunların en büyük örneklerinden birisi de tabii ki witcher serisi. Eğer witcher serisini oynadıysanız bu tür oyunlar hakkında deneyim sahibisiniz demektir.

Assassin’s Creed: Valhalla’nın şu anda Standard Edition, Gold Edition, Ultimate Edition, Collectors Edition ve Uplay+ olmak üzere 5 edisyonu bulunuyor. Oyun Xbox, PlayStation ve Pc platformlarında mevcut ve Epic Games gibi belirli platformlarda ön siparişe sunuldu. Oyunun tamamen çıkış tarihi ise 2020’nin ilerisi olarak belirlenmiş durumda. Sistem gereksinimleri ise henüz duyurulmadı.

Oyun hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. Epic Games’in Assassin’s Creed: Valhalla sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Ubisoft’un yeni oyunu Assassin’s Creed: Valhalla’nın fragmanını aşağıdan görüntüleyebilirsiniz.

Kaynak: https://www.ubisoft.com/en-gb/game/assassins-creed/valhalla

https://www.epicgames.com/store/tr/product/assassins-creed-valhalla/home

Yorum Yap