Ücretsiz Site Kurma (ücretsiz hosting-ücretsiz domain)

 Ücretsiz Site Kurma (ücretsiz hosting-ücretsiz domain)
Okunuyor Ücretsiz Site Kurma (ücretsiz hosting-ücretsiz domain)

İçindekiler

Ücretsiz Site Kurma

Merhabalar, bu yazımda ücretsiz hosting ve ücretsiz domain alarak yine ücretsiz site kurmayı anlatıcam. Bu olay basit birşey ve temel bilgisayar bilgileriniz varsa bile bu işlemi yapabilirsiniz. Öncelikle bu yazı içerisinde bahsedeceğim firmalarla herhangi bir reklam veya işbirliği içerisinde olmadığımı söylemek isterim. Öncelikle Poyraz Hosting‘e kayıt olup giriş yapıyoruz.

Ücretsiz Domain Alma

Hesabımıza giriş yaptıktan sonra karşımıza çıkan ekrandan ücretsiz domain menüsüne tıklayarak domain seçme ekranına gidiyoruz.

Bu adımdan sonra karşımıza şöyle bir ekran çıkacak;

Bu sayfada fotoğraftaki işaretli alanları doldurarak istediğiniz alan adını yazıp satın alma ekranına gidiyoruz. Satın alma diyorum ama ücretsiz. Formalite diyebiliriz.

Karşımıza çıkan sayfada karşınıza çıkacak anket niteliğindeki “ücretsiz hosting hizmetini ne için kullanacaksınız” gibi soruları kafanıza göre cevaplayıp devam edin.

Yukarıda ki fotoğrafta işaretli alanda gördüğünüz üzere ödeme yöntemi olarak banka transferini seçtik. Merak etmeyin banka bilgilerini bile girmicez.

Ve işlemimiz tamamlandı. şimdi üst menüden müşteri paneline tıklayarak panelimize gidiyoruz. Şiparişimiz onaylandığında bilgiler müşteri panelinde Aktif Ürün/Hizmetler alanına gelecektir.

Yorum Yap

Yapılan Yorumlar
1