Epic Games Store’a Yeni Bir Özellik Eklendi

 Epic Games Store’a Yeni Bir Özellik Eklendi
Okunuyor Epic Games Store’a Yeni Bir Özellik Eklendi
Epic games Store Logosu

Epic Games Store ilk ortaya çıktığında çok sayıda eksiği bulunmaktaydı. Epic Games Store’un bu halde iken Steam ile karşılaştırılmasının yapılması gerçekten de adil olmaz. Epic games Store’un piyasaya sürülmesinden bu yana birçok yeni özellik eklendi. bu özelliklerin en önemlilerinden birisi de oyuncuların uzun zamandır beklediği istek listesi özelliği.

Aslında istek listesini Epic Games Store’da görüntülemek tam olarak sezgisel sayılmaz. Bir başlık eklediğinizde tam istek listenizi kontrol etmenizi önermektedir. İstek Listesi sekmesi başlatıcıdaki hesabınızdan çıkış yaptığınız bölümün altında bulunmaktadır. Alternatif olarak direkt Epic Games Store’un web sitesi üzerinden de istek listenizi görüntüleyebilirsiniz.

Epic games Store

Hazır Epic Games Store hakkında konuşmuşken şuanda Epic Games Store’da bedava olarak kullanıcılara sunulmuş olan Mutazione, A Short Hike ve Anodyne 2: Return to Dust’un haberini de vermiş olalım. Watch Dogs ve The Stanley Parable’da bu perşembe gününden itibaren epic games store kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulacak.

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle