Huawei’ in Yeni 5 Kameralı İnanılmaz Telefon Konsepti

 Huawei’ in Yeni 5 Kameralı İnanılmaz Telefon Konsepti
Okunuyor Huawei’ in Yeni 5 Kameralı İnanılmaz Telefon Konsepti

İçindekiler

Büyük teknoloji devlerinden olan Huawei yeni telefonu Mate 40 için bir konsept hazırladı.Konsepte göre bu telefonda 100x zoom desteği ve 5 arka kamera bulunacak.
Geçtiğimiz aylarda tanıtılan telefon serisinden sonra tüm kullanıcılar bu yeni telefon modelini merak ediyor.Cihaz için şuanlık resmi bir bilgi yayınlanmadı ama birkaç söylenti ve sızıntılara göre diğer telefonlarından daha iyi bir model olarak karşımıza çıkacak.

Yeni Telefonun Konsepti Şu Şekilde:

Bu telefon modelinde arka kameraların yanında kare şeklinde ikinci bir ekran bulunacak.Bu ekranda saat, wi-fi gibi bildirim çubuğundaki araçlar yer alacak.

Mate 40′ ın konseptinde ne bir çentik ne de bir ekran deliği yer alıyor.O nedenle Huawei’ in bu modellerinde ekrana gömülü selfie kamerası yer alıcak.Tabi ki bunlar kesin bir bilgi olmamakla birlikte sadece söylenti ve sızıntılardan ibaret.Ama büyük olasılıkla büyük teknoloji devi Huawei Mate 40 modelinde bu kameraya yer verecek gibi gözüküyor.

Ayrıca Mate 40′ ın HarmonyOS İşletim Sistemi ilede geleceği kesinleşti ve bu telefonda Android olmayacak yani WhatsApp, Facebook, Instagram, Twitter gibi uygulamalar bulunmayacak.

Umarım yazımız faydalı olmuştur. Diğer teknoloji bloglarımız için tıklayabilirsiniz. Sağlıcakla kalın…

Yorum Yap