Redmi Note 9 Pro İlgili En Sık Sorulan Sorular

 Redmi Note 9 Pro İlgili En Sık Sorulan Sorular
Okunuyor Redmi Note 9 Pro İlgili En Sık Sorulan Sorular

İçindekiler

Redmi Note 9 Pro Maaliyet Fiyatı

Bu soruya net olarak bir yanıt veremesekte tahmini bir fiyat söylenebilir.Örneğin şöyle bir cihazı(Redmi Note 9 Pro (Glacier White, 4GB RAM, 64GB Depolama) – En Yeni Snapdragon 720G ve Gorilla Glass 5 P)1,182,38tl ama bu fiyat Türkiye’ de ne kadar olur bilinmez kur farkı ve vergiler kapsamında fiyatlarda her geçen gün değişimler olabiliyor

Redmi Note 9 Pro’da hangi sensör kullanılıyor?

Kamera kurulumu, iki yeni Redmi Note telefonunu birbirinden ayıran şeydir. Normal Redmi Note 9 Pro 48MP Samsung ISOCELL Bright GM2 sensörü varken, Redmi Note 9 Pro Max da 64MP Samsung ISOCELL Bright GW1 sensörü kullanılmıştır.

Hangisi daha iyi redmi Note 9 Pro veya redmi Note 9 Pro Max?

Karşılaştırdığımızda bu iki cihazı, Redmi Note 9 Pro 4GB RAM ve 6GB RAM ile birlikte gelirken Redmi Note 9 Pro Max 6GB RAM ve 8GB RAM’le birlikte geliyor. Bunların haricinde, her ikisininde arkada dört kameralı bir kurulum olmasına rağmen, kamerada büyük farklar oluşmaktadır.

Redmi Note 9 Pro Rengi Nasıl?

Redmi Not 9 Pro inceleme. Redmi Note 9 Pro, sınıfının en iyisi donanımın yanı sıra yeni bir tasarım yaklaşımı ile şirketin en yeni Redmi Note serisi akıllı telefonlar. tamamen cam bir tasarıma sahip ve Yıldızlararası Siyah, Buz Beyazı ve Aurora Mavi renklerinde geliyor.

Redmi Note 9 Pro Nasıl?

Redmi Note 9 Pro güçlü ve günlük işler sorunsuz geçecek. Ekran büyük ve nettir, oyunlar ve filmler iyi görünür. Biri 4GB RAM ve 64GB depolama, diğeri 6GB RAM ve 128GB depolama seçeneklerinden birini seçebilirsiniz.

Redmi Note 9 Pro su geçilir mi?

Xiaomi Redmi Note 9 Pro ve Pro Max Su Geçirmez akıllı telefonun olup olmadığını sorarsanız, cevap hayır olacaktır. Tamamen su geçirmez değil, su sıçramasına dayanıklıdır. Her iki cihaz da IP54 derecesi ile geliyor.

Redmi Note 9 Pro 5g’yi destekliyor mu?

Redmi Note 9 Pro 5G ağlarını desteklemese de, performans / fiyat oranı bu fiyat için hala mükemmel. Donanım yapılandırmasında, Redmi Note 9 Pro ve Redmi Note 9 pro Max Qualcomm Snapdragon 720g işlemci ile donatılmıştır.

Redmi Note 9 Pro’nun RAM’i Nasıl?

Xiaomi Redmi Note 9 Pro akıllı telefon Android v10 (Q) işletim sisteminde çalışır. Telefon Octa çekirdekli (2.3 GHz, Çift çekirdekli, Kryo 465 + 1.8 GHz, Hexa Core, Kryo 465) işlemci ile güçlendiriliyor. Qualcomm Snapdragon 720G Chipset üzerinde çalışır. 4 GB RAM ve 64 GB dahili depolama alanına sahiptir.

Redmi Note 9 Pro Oyun Oynamaya Uygun mu?

Redmi Note 9 Pro, Adreno 618 GPU ile birlikte Qualcomm Snapdragon 720G’de paketleniyor. Snapdragon 720G SoC, üstün oyun deneyimi sunmak için özel olarak tasarlanmıştır ve Redmi Note 9 Pro’da da bunu yapmıştır.

Yorum Yap