Samsung Galaxy Z Flip

 Samsung Galaxy Z Flip
Okunuyor Samsung Galaxy Z Flip

İçindekiler

Çığır Açan Teknoloji

Çığır açan esnek camı ile cebinize sığmak üzere katlanabilen tam ekranlı akıllı cep telefonu, başka bir yardımcıya ihtiyaç duymadan harika fotoğraflar çekmek için tasarlanmış bir kamera ve uzun saatler yetecek çift pil gücü ile geleceğin şeklini değiştiren Galaxy Z Flip.

Samsung un çığır açan bu telefonu sizlere ilgi çekiçi tasarımı sunmaktadır özelliklerine ve fiyatına göre uygun bir telefondur.


Dayanıklı olmak için yaratıldı. Katlayın, katlayın, bir daha katlayın…

Cebinize sığan sonsuz ekran

Katlanarak dik durabilen akıllı telefon

Görüntülü sohbetler Galaxy Z Flip’in 10MP’lik Ön Kamerası ile hiç olmadığı kadar net.

Tripod görevi gören Serbest Durma Açısı ile birleşen Gece Hızlı Çekim Modu, yepyeni ve benzersiz gece çekimleri yapmanızı sağlar.

Çiftli pil daha az alanda daha fazla güç sağlar. Böylece uzun saatler telefonunuzu katlayıp açabilirsiniz. 3300mAh’lık (tipik) gücü ve ileri teknoloji zekası ile Galaxy Z Flip’in uzun saatler dayanan pili, onu her şarj edişinizden maksimum faydayı almanızı sağlar

ÖZELLİKLERİ

1. Çapraz olarak ölçüldüğünde ekran boyutu tam dikdörtgen olarak 6.7” ve yuvarlatılmış köşeler hesaba katıldığında 6.5” boyutundadır. Gerçek görülebilir alan yuvarlatılmış köşeler ve kamera deliği nedeniyle daha küçüktür.

2. Bazı uygulamalar Esnek Kullanım modunu desteklemiyor olabilir.

3. Bazı uygulamalar Çoklu Aktif Pencere modunu desteklemiyor olabilir.

4. Tamamen şarj edilmiş bir cihaza sahip ortalama/tipik bir kullanıcının kullanım profiline göre tahmin edilmiştir. SM-F700’ün ilk sürüm versiyonları 2019.12.10–2019.12.17 tarihleri arasında, İngiltere’de Strategy Analytics tarafından bağımsız olarak incelenmiştir. Gerçek pil ömrü; ağ ortamı, kullanılan özellikler ve uygulamalar, aramaların ve mesajların sıklığı, kaç kez şarj edildiği ve diğer birçok faktöre göre değişkenlik gösterir.

5. Tipik değer, IEC 61960 standardı altında test edilen pil numuneleri arasındaki pil kapasitesindeki sapmayı dikkate alan tahmini ortalama değerdir. Nominal (minimum) kapasite 3200mAh’dir. Gerçek pil ömrü, ağ ortamına, kullanım şekillerine ve diğer faktörlere bağlı olarak değişebilir.

6. Kullanılabilir depolama alanı, önceden yüklenmiş yazılıma bağlı olarak değişebilir.

KAYNAK: https://shop.samsung.com/tr/galaxy-z-flip-ozellikleri

Yorum Yap

Yapılan Yorumlar
1