Sony 144 TL değerindeki oyunu ücretsiz yapıyor!

Sony'nin ücretsiz yapacağı işte o oyun!
Okunuyor Sony 144 TL değerindeki oyunu ücretsiz yapıyor!

PlayStation 4’e özel olarak çıkarılan Ratchet & Clank oyunu tüm PS4 ve PS5 kullanıcılarına ücretsiz sunulacak. Üstelik PS Plus aboneliğine de ihtiyacınız olmayacak.

Resmi içeriğe ulaşmak için buraya tıklayınız.

Sony’nin Yaptığı Durumun Detayları

Sony’nin geçen sene düzenlediği “evde kal” kampanyası devam edecek. Dün yapılan resmi açıklamada 144 TL değerindeki Ratchet & Clank oyunu ileriki hafta tüm PS4 ve PS5 kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulacağı söylendi.

Sony geçtiğimiz sene Nisan ayında Uncharted: The Nathan Drake Collection ve Journey oyunlarını ücretsiz vermişti. Şimdi ise Ratchet & Clank ücretsiz oluyor. Ratchet & Clank’ i indirmek için PlayStation Plus abonesi olmanız gerekmeyecek.

Insomniac Games’le beraber çalıştıkları, aynı zamanda PS5 için Ratchet & Clank’in bir başka versiyonu çıkarıyor. 11 Haziran’da yayınlanacak olan Ratchet & Clank: Rift Apart PS5’i en fazla yoracak oyunlardan olacak. Yani Ratchet & Clank’i hâlâ oynamadıysanız şimdi tam zamanı.

Ratchet & Clank 2 Mart 2021, Türkiye Saati İle 07.00’da ücretsiz olacak. Oyunu Mart ayının sonuna kadar kütüphanenize ekleyebileceksiniz.

Oyunun youtube videosuna ulaşmak için;

Yazımı okuduğunuz için teşekkür ederim. Bunun gibi daha çok yazı okumak için https://webodasi.com/‘u ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Yap

Giriş Yap
Yazı Ekle