Steam’de Para Kazanabileceğiniz 2 Ücretsiz Oyun

 Steam’de Para Kazanabileceğiniz 2 Ücretsiz Oyun
Okunuyor Steam’de Para Kazanabileceğiniz 2 Ücretsiz Oyun

Steam yıllardır oyun piyasasında olan ve milyonlarca kullanıcısı olan bir oyun dağıtım platformu. Steam üzerinden oyun satın alabileceğiniz gibi Pazar sekmesini kullanarak oyun içi eşyalarınızı gerçek paraya satabilmektesiniz.

Bu yazımızda Steam‘de bulunan ve sadece oynayarak size para kazandıran 2 oyundan bahsedeceğiz.

GRIMM:

grimm oyunu steam mağazası görseli
Grimm, Steam Görseli

Grimm, 2014 yılında yayınlanmış olan bir indie oyundur. Oyunun normal fiyatı 8TL olmasına karşın sizlere ilk bölümü ücretsiz oynama fırsatı sunuyor. Oyunu ücretsiz olarak oynarsanız bir zaman sonra Steam envanterinize kart düşmeye başlıyor. Kartları düşürmek için tek yapmanız gereken oyunu açık tutmak, oynamanıza gerek yok. 3 adet kart düşürme hakkınız var. Düşürdükten sonra bu kartları Pazar’da satabilirsiniz. GRIMM oyununun Steam sayfasına gitmek için tıklayınız.

The Descendant:

The Descendant oyunu Steam mağazası görseli
The Descendant, Steam Görseli

The Descendant, yukarıdaki oyun gibi sizlere ilk bölümü ücretsiz oynama imkanı veriyor. Oyunu açık tuttuğunuz sürece zaman içinde 3 adet kart düşürebilir ve bunları Pazar’da satabilirsiniz. The Descendant oyununun Steam sayfasına gitmek için tıklayınız.


İlginizi Çekebilir: Düşük Sistem Gereksinimli Oyun Önerileri 2021


Bonus:

Zup oyunu Steam mağazası görseli
Zup, Steam Görseli

Ekstra olarak Steam üzerinde Zup isimli bir oyun serisi bulunmakta. Oyunlar 1-2 TL civarına, fakat oyunları oynadıkça düşen kartlar ile hem oyunun fiyatını çıkartabilir hemde üstüne kâr edebilirsiniz. Bu işin riskli olduğunu ve kazanç sağlamak için sabretmeniz gerekebileceğini unutmayın. Zup serisinin Steam sayfasına gitmek için tıklayınız.

Bunlar gibi ücretsiz kart düşüren başka oyun biliyor musunuz? Yorumlarda bizimle paylaşın!

Yorum Yap

Giriş Yap
Yazı Ekle