Twitch Benzeri Uygulama Olan Facebook Gaming Yayınlandı

 Twitch Benzeri Uygulama Olan Facebook Gaming Yayınlandı
Okunuyor Twitch Benzeri Uygulama Olan Facebook Gaming Yayınlandı

Büyük sosyal medya devi olan Facebook kullanıcıları için bu sefer Twitch benzeri bir uygulama yayınlandı.Uygulama şuanlık sadece android cihazlar için yayınlandı .

Facebook oyunları ilede ortaya çıkan bir sosyal medya uygulaması olurken, geliştiriciler Facebook Gaming adlı uygulamayı android cihazlar için hayata geçirildi.Uygulama sayesinde kullanıcılar bazı basit oyunları oynayabirken ayrıca ünlü yayıncılarında yayınlarını izleyebiliyorlar.

Şuan için sadece Android cihazlar için yayınlansada en kısa zamanda IOS cihazlar içinde yayınlanacağı belirtiliyor.

Twitch Benzeri Facebook Gaming Android İçin Yayınlandı

facebook gaming

Facebook Tarafından Yapılan Açıklama Şu Şekilde:

Facebook Gaming, sizi yeni bir oyun dünyasına davet ediyor. Burada, anında oyun oynayabilir ve ilgilendiğiniz her şeyi merkeze alan gruplara katılabilirsiniz. Eğlenmenin yolları sayısızdır. Size ait olanı bulun”

Bu açıklamadan büyük e-spor turnuvalarınında buradan yayınlanacağını anlayabiliriz.Ayrıca Facebook Gamingte Oyuncular İçin Go Live özelliği bulunuyor.Kullanıcılar bu özellik sayesinde kendi ekranlarını yansıtarak canlı yayında bulunabilecekler.

Twitch Benzeri uygulama reklamsız olmakla birlikte istenilen her yerden erişme kolaylığı sağlıyor.Uygulamaya bir yandan sürekli yeni oyunlar ekleniyor.Uygulamaya aşşağıdaki bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Twitch benzeri uygulama facebook gaming indirme linki

Yorum Yap

Giriş Yap
Yazı Ekle