WhatsApp’a Avatar Özelliği Geliyor!

 WhatsApp’a Avatar Özelliği Geliyor!
Okunuyor WhatsApp’a Avatar Özelliği Geliyor!

Whatsapp android kullanıcılarına sevindirici haber! WhatsApp, resmi blog sayfasından IOS’ta bulunan avatar özelliğini Android’de de test ettiğini duyurdu.

Akıllı telefonlar için geliştirilen anlık mesajlaşma, arama uygulaması olan WhatsApp’a avatar özelliği ekleniyor. IOS bir süre önce kullanıcılarına Memoji yaratma özelliği sunmuştu. Fakat android kullanıcıları bu özelliklerden yararlanamıyordu. WhatsApp uygulamasına gelecek olan avatar özelliği sayesinde dijital bir ifade kurarak kimliğinizi kişiselleştirebilirsiniz. Şimdi bu güncellemenin detayına geçelim.

WaBetaInfo’da açıklanan bilgiye göre:

İçindekiler

Avatarlarınızdan Çıkartmalar Yapabileceksiniz

Bu ekran görüntüsünde gördüğünüz gibi WhatsApp bir avatar yapılandırdıktan sonra otomatik olarak yeni bir çıkartma paketi oluşturacak, böylece çıkartmaları arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşabileceksiniz.

Profil Fotoğrafınız İçin Avatar Kullanabileceksiniz

Özelliğin WhatsApp hesabınız için kullanılabilir olup olmadığını keşfetmenin bir yolunu arıyorsanız, WhatsApp Ayarları‘nı açmanız gerekir: Burada “Avatar” adlı yeni bir bölüm görürseniz, bugün bir avatar oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Bu özellik bazı kullanıcılara henüz sunulduğundan, bir avatarı yapılandırırken bazı küçük sorunlarla karşılaşabilirsiniz: bu durumda lütfen avatarınız için en iyi görünümü yapılandırana kadar denemeye devam edin.

Avatar oluşturma özelliği, Play Store’dan Android için WhatsApp beta’nın en son güncellemesini yükledikten sonra bazı şanslı beta test kullanıcılarına sunuldu. Her zaman olduğu gibi, bu özelliğe sahip değilseniz endişelenmeyin: Önümüzdeki haftalarda daha fazla kullanıcı bir avatar yapılandırabilecek, bu arada WhatsApp sürümünüzü güncel tuttuğunuzdan emin olun.

Kaynak :https://wabetainfo.com

Web Odası olarak sanattan kripto paralara, yazılım derslerinden oyunlara kadar birçok konuya değiniyor ve okuyucuları sıkmadan kaliteli içerikler üretmeye çalışıyoruz. İçeriklerimiz hakkındaki görüşlerinizi her zaman bizlere yorumlar kısmından iletebilirsiniz. Kendinize çok iyi bakın!

Yorum Yap