2024 Nissan Qashqai: Samuray Zırhından İlham Alan Tasarım 🌟

 2024 Nissan Qashqai: Samuray Zırhından İlham Alan Tasarım 🌟
Okunuyor 2024 Nissan Qashqai: Samuray Zırhından İlham Alan Tasarım 🌟

İçindekiler

2024 Nissan Qashqai: Samuray Zırhından İlham Alan Tasarım ve Yenilenen Teknoloji 🚀

Nissan’ın popüler SUV modeli Qashqai, 2024 versiyonuyla karşımızda! Yepyeni bir tasarım ve gelişmiş teknolojilerle donatılan Qashqai, dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. İşte detaylar! 👇

Modern ve Çarpıcı Bir Görünüm

Yeni Qashqai’nin tasarımında dikkat çeken ilk şey, ön yüzündeki yenilikler. İnce LED farlar, standart farlar ve 5 parçalı LED aydınlatma, araca modern ve agresif bir görünüm kazandırmış. Hyundai Tucson’u anımsatan ön ızgara ise samuray zırhlarından ilham alınarak tasarlanmış.

Tanıdık Arka Tasarım

Arka tarafta ise önceki nesil Qashqai’ye benzeyen bir tasarım dili kullanılmış. Üstte LED stoplar, ortada sinyal ve geri vites lambaları, altta ise dört parçalı stoplar yer alıyor. Kalın tamponlar ise aracın daha heybetli görünmesini sağlıyor.

Teknolojide Sınırları Zorluyor

2024 Qashqai, teknolojik açıdan da büyük yeniliklere ev sahipliği yapıyor. Standart olarak sunulan Around View Monitor (AVM) teknolojisi, aracın etrafını 200 derecelik bir açıyla görmenizi sağlıyor. Driver Assist Custom Mode ise güvenlik asistanlarını istediğiniz gibi kişiselleştirmenize olanak tanıyor.

Güçlü Motor Seçenekleri

Nissan, Qashqai’nin kaputunun altındaki 1.3 DIG-T 158 beygirlik motor seçeneğini korumuş. 9 farklı donanım seviyesiyle satışa sunulan aracın fiyatları ise 1.799.900 TL’den başlıyor.

Webodası’nı Takipte Kalın!

Daha fazla otomobil haberi ve incelemesi için Webodasını takip etmeyi unutmayın! 😉

Yorum Yap