• Ana Sayfa
  • Genel
  • Apple’dan Touch ID Özellikli Yeni Klavye: Magic Keyboard – Fiyatı ve Özellikleri!

Apple’dan Touch ID Özellikli Yeni Klavye: Magic Keyboard – Fiyatı ve Özellikleri!

 Apple’dan Touch ID Özellikli Yeni Klavye: Magic Keyboard – Fiyatı ve Özellikleri!
Okunuyor Apple’dan Touch ID Özellikli Yeni Klavye: Magic Keyboard – Fiyatı ve Özellikleri!

Apple, yeni geliştirdiği bilgisayarlar için yaptığı yeni Magic Keyboard’ı satışa çıkarttı. Parmak izi kilidi bulunan ve bulunmayan modeller bulunmakta. İşte fiyatları ve özellikleri.

magic keyboard kullanım
Magic Keyboard – Mac

İçindekiler

Touch ID

“Magic Keyboard şimdi oturum açma ve alışveriş için hızlı, kolay ve güvenli kimlik doğrulama imkanı sağlayan Touch ID özelliğiyle sunuluyor.

Touch ID özellikli Magic Keyboard, son derece rahat ve hassas bir yazma deneyimi sunuyor. Kablosuz ve şarj edilebilir. Üstelik olağanüstü uzun ömürlü dahili pili, iki şarj arasında yaklaşık bir ay veya daha uzun bir süre güç sağlıyor. Mac’inizle otomatik olarak eşleştiği için anında çalışmaya başlayabiliyorsunuz. Örgü USB-C – Lightning Kablosu ise Magic Keyboard’u Mac’inizdeki bir USB-C bağlantı noktasına bağlayarak eşleştirmenize ve şarj etmenize imkan sağlıyor.”


apple.com

Modeller ve Fiyat

Yeni satışa çıkarılan Magic Keyboard, üç farklı modele sahip. Kullanıcılar ihtiyaçlarına göre normal model, Touch ID‘li model ve Sayısal Tuş Takımı ile Touch ID‘nin bir arada bulunduğu model arasından kendisine en uygun olanı tercih edebilir. Ürünlerin fiyatları ise bu duruma göre değişiyor tabiki.

magic keyboard fiyatları - apple resmi web sitesi

Normal Magic Keyboard: 1.049 TL

Touch ID Özellikli Magic Keyboard: 1.549 TL

Touch ID Özellikli ve Sayısal Tuş Takımlı Magic Keyboard: 1.799 TL olarak fiyatlandırılmış durumda.

Ayrıca klavyelerde Türkçe Q ve F tuş dizilimi seçilebiliyor.

Apple Tarafından Uyarı

Fakat Apple tarafından yapılan açıklamaya göre Touch ID özelliği olan Magic Keyboard’lar yalnızca M1 çipli Mac cihazlarda çalışmakta. Web sitesinde yayınlanan listede de Touch ID özelliğinin bu cihazlarda çalıştığını belirtmekte:

Kaynak:

Apple, 9to5Mac

Siz bu klavyeyi nasıl buldunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda bizlerle paylaşın! Teknoloji, sanat, bilim ve daha fazlası hakkında haberler için: WebOdasi.com

Yorum Yap