Bluestacks Nedir? Özellikleri Nelerdir?

 Bluestacks Nedir? Özellikleri Nelerdir?
Okunuyor Bluestacks Nedir? Özellikleri Nelerdir?

Bluestacks, popüler Android uygulamalarına bilgisayarınızdan ulaşma fırsatı sunmaktadır. Peki, tam olarak Bluestacks nedir Bluestacks Özellikleri nelerdir ve nasıl kullanılır? konusu olan bluestacks nedir sorusuna yanıtına, yanıt olarak mobil emulator şeklinde de söylenebilir. Daha geniş bir ekrandan uygulamalara erişim sağlamanız için geliştirilmiş olan bu program sayesinde; eğitim konuları, sosyal konuları, uygulamaları ve çok daha fazlasını indirilebilir.

Dünyanın en uyumlu olan işletim sistemi android, nerdeyse her platformda uygulamalara erişmenizi sağlamaktadır. Bunun için geliştirilen bu Bluestacks uygulaması , avantajlı şekilde uygulamaları kullanma fırsatı sunumaktadır. Android uygulamaları masaüstünde oynayabilmek, çoğunu ücretsiz şekilde indirmek ve kullanabilmek, ayrıca metin mesajlarına anında ulaşabilmek sizin için son derece kolaylık sağlayacak.

İçindekiler

Bluestacks Özellikleri Nedir?

Peki, oluşturulan bu uygulamanın özellikleri nelerdir ? Android uygulamalarının telefon hariçinde kullanılmasını da sağlayabilmek için oluşturulan Bluestack, birden fazla özelliği ile sizlere anında programları kullanabilme ve işlem yapabilme fırsatlarını sunmaktadır.

İşte, merak ettiğiniz özellikler…

  • Android cihazlarına benzerdir. BlueStacks App Player’ın ana ekranına bakıldığında, android cihazların ekranının oluşturulduğunu göreceksiniz. Benzer menü oluşturulmuştur ve aşağı yukarı aynı simgelere yer verilmiştir.
  • Bilgisayarın tüm öğeleri ile entegre olur. Kamera, mikrofon, fare gibi sensörler ile anında bir araya gelir ve uygulamalar üzerinden yapılacak olan işlemlerde de aktif edilir. Windows cihazı üzerinden oyunlarda keyifli zaman geçirmeniz Bluestacks avantajları arasında olduğundan çok daha kolay olacaktır.
  • Geliştiriciler için uygun olma özelliği de bulunur. Android için geliştirilen bir uygulama, Bluestack üzerinden test edilerek, uygulamanın eksik ya da fazla olan yönleri ile ilgili araştırmalar yapılabilir. Testin sorunsuz şekilde tamamlanmasını sağlayacak olan mod üzerinden işlemler yapılabilir.
  • Oyuncular oynadığı oyunları doğrudan Facebook ya da diğer ortamlara aktarma şansı olacaktır. Oyuncular BlueStacks sayesinde, canlı olarak oyunları aktarma imkanınıza sahip olacaktır. Kısaca oyuncu dostudur.
  • Güncellemeler yapılır. En hızlı şekilde güncellemeler yapılacaktır. Bluestacks 2 ve Bluestack 3 güncellemeler ve eksiklerin tamamlanması için piyasaya sürülmüştür. Ek özellikleri ile gelişmiş ve güncellenmiş olarak kullanılabilir.

Yukarıda verilen Bluestacks özellikleri sayesinde hem basit hem de hızlı şekilde android uygulamalarına erişim sağlayabilirsiniz. Masaüstü üzerinden istediğiniz gibi hareket etmenizi sağlamış olduğundan, avantajlı bir şekilde kullanabiliyorsunuz.

Bluestacks sayesinde Ücretsiz Uygulamaları hemen İndirin

Uygulamalara erişiminizin sağlanması, artık masaüstü versiyonlar üzerinden de oluyor. Dünyaca ünlü olan Google tarafından geliştirilen Android sistem, akıllı cihaz almak istemeyen ya da bilgisayarından da aynı uygulamalara erişim sağlamak isteyenler için oluşturulmuştur. 2011 yılından beri kullanılan bu platform hem fonksiyonel hem de kolay erişilebilir avantajlara sahiptir.

Windows ve Mac Uyumu;

Uygulama indirme, uygulamaların bilgisayarınıza entegre olması gibi tüm işlemler direkt olarak bilgisayardan yapılabilir. Bluestack uyumu sadece Windows bilgisayar için değildir. Bakıldığında kolayca, Mac olan bilgisayar sistemleri için de kullanılabilir olacağını göreceksiniz. Dilerseniz direkt olarak indirme işleminin tamamlanması ile siz de android tarafından sunulan fırsatları değerlendirebilirsiniz. Oyunları keyifli bir şekilde bilgisayardan oynamak, uygulamalara giriş yapmak ve çok daha fazlası geliştirilen bu portal üzerinden yapılacaktır.

Android’de kullanılan uygulamaların %96’sı,  Oyunların ise %86’sı BlueStack uyumludur.

Kaynak:
Bluestacks Nedir? Özellikleri Nelerdir?

Yorum Yap