Lenovo Yeni 2 tane Chromebook Tablet Tanıttı

 Lenovo Yeni  2 tane Chromebook  Tablet Tanıttı
Okunuyor Lenovo Yeni 2 tane Chromebook Tablet Tanıttı

Çin otoriteli teknoloji firması Lenovo, CES 2020 etkinliğinde uygun fiyatıyla dikkat çeken 2 yeni Chromebook tanıttı. IdeaPad Duet ve IdeaPad Flex 5 olarak adlandırılan bu cihazlar,280 dolar bandında piyasaya sunulacağını duyurdu

Performanstan ziyade güç verimliliği ve fiyatlarıyla ilgi çeken Chromebook’lar, günümüzün yükselen teknoloji alanında yerini alıyor. Bu cihazlar, dizüstü bilgisayarlara göre nispeten daha düşük fiyatta sahip olsalar da bazı dev firmaların üretim tercihleri arasında yerini alıyor. Bu firmalardan biri olan Lenovo da CES 2020 etkinliği dâhilinde uygun fiyatıyla dikkat çeken 2 yeni Chromebook tanıtıldı.

Ürün Özellikleri

Bu ürünlerden biri, çıkarılabilir klavyeye sahip bir Chrome OS tablet olan IdeaPad Duet olurken ikincisiyse 360 derece katlanabilen yapısıyla ön plana çıkan Chrome OS destekli dizüstü bilgisayar IdeaPad Flex 5 oldu.

Maliyetten bir araya geleceğiniz gibi, üstün bir makineden başka bir şey değildir. Bir MediaTek Helio P60T işlemci, 4GB RAM ve 128GB’a kadar kapasite kullanıyor. Aynı şekilde video toplantılarınız için 1.920 x 1.200 boyutunda kullanışlı bir sunum, 8 megapiksel arka kamera ve ön 2 megapiksel kamera bulacaksınız. Son derece, Chromebook Duet’in entrikaları nakit teşvikinden, aynı zamanda bir ücret karşılığında 10 saat kadar sürebilen veya bazı Android oyunlarında yer alan bir iş günüyle veya okulla uğraşmak için yeterli bir gün boyunca kompakt bir plandan kaynaklanıyor.

10.nesil Intel Core i5 işlemci tarafından desteklenen bilgisayar, Intel’in koordineli tasarım işleme ünitesini kullanıyor. PC ayrıca 4/8 GB DDR4 RAM, 32/64 GB eMMC ve 128 GB PCIe SSD stoklama özelliğine sahiptir. 10 saatlik bir pil ömrü vaat eden IdeaPad Flex 5 Chromebook, dökülmeye karşı korumalı konsolunun iki tarafında iki adet 2W küçük hoparlör içerir.fiyatına ve performansına göre başarılı bir cihaz ofis için kullanılabilecek en iyi bilgisayarlardan diyebilirim.

Yazımı okuduğunuz için teşekkür ederim, bunun gibi daha çok yazı okumak için https://webodasi.com/‘u ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Yap

Giriş Yap
Yazı Ekle