Üretici Kesimin 1 Aziz Yoldaşı; DMCA Nedir ?

 Üretici Kesimin 1 Aziz Yoldaşı; DMCA Nedir ?
Okunuyor Üretici Kesimin 1 Aziz Yoldaşı; DMCA Nedir ?

İçindekiler

Nedir Ulan Bu DMCA?

Yukarıdaki resmi bizim sitemiz dahil birçok yerde görmüş olabilirsiniz bu, bu içeriğin Dijital Binyıl Telif Hakkı Yasası (Digital Millennium Copyright Act) ile korunduğunu belirtmektedir. Bu Yasa, cihaz veya hizmetlerin üretimini ve dağıtımını kriminalize eder.

Örneğin internette yayınladığınız içeriğin kopyalanmamasını istiyorsanız dmca.com üzerinden ücretli veya ücretsiz paketleriyle bu hizmetten yararlanabilirsiniz. Eğer birisi sizin içeriğinizi çalmaya/taklit etmeye çalışır ise yasal işlemler ile içeriğinizi koruyacaktır.

DMCA’nın Geniş Coğrafyası

“Her gün milyonlarca web sitesi sahibinin değerli içerikleri çalınıyor. Daha da kötüsü, kafaları karıştığı ve herhangi bir şeyin yapılabileceğinin farkında olmadıkları için çoğu zaman hiçbir şey yapmamalarıdır. Biz burada devreye giriyoruz!”

Doğrulanmış bir üyeliğinizin bulunması halinde, Türkiye şubesi içerisindeki bir kullanıcıya da Birleşmiş Milletlerde yer alan kullanıcıya olduğu kadar destek sunmaktadır.

Yazımı okuduğunuz için teşekkür ederim. Bunun gibi daha çok yazı okumak için https://webodasi.com/‘u ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Yap