EĞLENCELİ VE YARARLI İNTERNET SİTELERİ 2

 EĞLENCELİ VE YARARLI İNTERNET SİTELERİ 2
Okunuyor EĞLENCELİ VE YARARLI İNTERNET SİTELERİ 2

İçindekiler

1) findtheinvisiblecow.com

Bu site sizi çok eğlendirecek. Fakat bilgisayarınızın sesini biraz açın! Sayfadaki görünmez ineği bulabilecek misiniz? Eğer kulağınıza güveniyorsanız bulmanız pekte zor olmayacak.

Bu beyaz alanda görünmez ineği bulmanız gerekiyor. Peki nasıl oynanır derseniz: Fare hareketleri ile ses azalıyor ve artıyor. Fareniz eğer görünmez ineğe yakınsa çıkan ses daha da artıyor. Eğer farenizi görünmez inekten uzaklaştırsanız ses azalıyor. Sıcak soğuk gibi düşünebilirsiniz.

Bol şans 🙂

2) weavesilk.com

Küçük fare hareketleriniz ile muhteşem eserler çıkarmaya hazır mısınız? Bakış açınıza göre ve yaratıcılığınza göre muhteşem bir ipek sanatı oluşturabilirsiniz. Eşi benzeri olmayan eserler oluşturup vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca stres atmak içinde muhteşem! Haydi sizde yaratacılığınızı konuşturun

(siteyi denerken yanlışlıkla ortaya çıkan eserim :D)

3) savethesounds.info

Bu site eski günlerini özleyen dostlarımız için. Eskiden duyduuğumuz birçok sesi tekrar duyup duygulanmamak elde değil. Size tanıttığımz site bir nostajlı ses müzesi. Eski nokia tuşlu telefon sesi, tetris sesi, pacman sesi ve daha birçok eski dönemlere ait teknolojilerin sesleri var. Sizde hemen deneyebilirsiniz.

4) onetinyhand.com

Gündelik hayatta gördüğünüz, haberlerde gördüğünüz ve birçok ünlü insanların ellerini photoshop ile bebek eline çevirip yayınlayan bir oluşum. Evet bir çoğumuza gereksiz gelebilecek türden fakat aniden merak edip fotoğraflara baka baka aşşağı doğru kaydırmaya devam ediyorsunuz. Gerçekten çok komik görseller var. 😀

Elleriniz ne kadar tatlı Trump Bey.

5) youarelistening.to

Site farklı şehirlerden polis tarayıcılarını ortam müziğiyle senkronize eder. Böylelikle müziğin ve polis telsizinden gelen seslerin birleşimiyle ortaya kulağa hoş gelen ve ilginç müzikler çıkıyor. Sizde bu uyumu yakalayıp ortaya güzel şeyler çıkarabilirsiniz.

6) www.rainymood.com

Yağmurun sesi insanı stresten uzaklaştırır ve rahatlatır. Site sayesinde kahvenizi hazırlayıp bir güzel yağmur sesini açıp kendinizi yararlı bir şekilde rahatlatabilirsiniz. Veya yatağınıza uzanıp güzel hayallere dalabilirsiniz. Ayrıca sitedeki buton ile yağmurun şiddetini azaltıp artırabilirsiniz.

7) asoftmurmur.com

Bu site sayesinde canınızın istediği şekilde hava durumunu değiştirip, ortam seslerini ayarlayabilirsiniz. Çok güzel ve rahatlatıcı birçok ses var.

Coffe shop seçeneği özellikle dikkatimi çekti. Arka plana hafif “coffe shop” sesi verirseniz gerçekten oradaymış hissiyatı veriyor.

Bugün yazımızda boş zamanlarınızda eğlenceli vakite geçirebilceğiniz siteleleri anlatmaya çalıştık. Umarım yazımızı okuduktan sonra eğlenceli vakit geçirmenize yardımcı olmuşuzdur. Diğer yazılarımızı okumak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Yap