EXXEN: 1’ler…

 EXXEN: 1’ler…
Okunuyor EXXEN: 1’ler…

Yeni bir hafta ortasından herkese selamlar, bugün sizlerle Exxen ve onun geleceğinden konuşacağız. Resmi olarak 24 Eylül 2020 yılında duyurulan bu uygulama, topluluk – gayri siz ne derseniz – 2021 yılında yayın hayatına başlamış bulunmaktadır.

Resmi Sitesi için buraya tıklayın.

Exxen Logosu

Yerli yapımlar, belgeseller ve ”Youtube’u Sömürdün be adam dedirtip’ üretilen içerikleri alan mecra haline gelmiş bulunmakta, şimdi sunduğu içeriklerden bashedelim.

Exxen İçerikleri

  • Konuşanlar
Konuşanlar – Hasan Can Kaya

1.61M Youtube Abonesi bulunan Hasan Can Kaya, Konuşanlar’la Trendlerde üstlere oynarken, Acun Ilıcalı ile yayın yapmak üzere anlaşınca, kanalında bulunan bölümleri kaldırdı. Bunu üzerine anlaştığı vakit abone kaybı yaşasa da geri toparlamayı başardı ve şuan bölümlere Exxen’den devam ediyor.

  • Kirli Çamaşırlar
Kirli Çamaşırlar – Orkun Işıtmak

Youtube’un belki de en özgün içerik üreticilerinden olan Orkun Işıtmak 8.2M Youtube Abonesiyle youtube yoluna devam ederken Acun Medyayla anlaştı ve Kirli Çamaşırlar programını sunmaya başladı.

Garaj – Doğan Kabak

Ferhat Albayrak ile program sunuculuğu yapacak olan, Otomobil haberciliğinde 19 yıllık kariyeri bulunan Doğan Kabak’ın Youtube’da 1.6M abonesi bulunmaktadır.

Akıl Oyunları – Kıvanç – Burak

Yetenek Sizsiniz Türkiye programı sayesinde adlarını duyurmayı başaran Kıvanç ve Burak ikilisi Acun Medya’yla anlaşıp Akıl Oyunlarını çekmeye başladı. İkilinin şuan 561K Youtube abonesine sahipler.

Katarsis – Gökhan Çınar

Babala TV ve Bana Göre TV Youtube kanallarında ekrana gelen Katarsis programı, gene aynı sunucumuz olan Gökhan Çınar’la birlikte yeni bölümleriyle Exxen’de yer alacak.

O Adam Oldun Mu? – Mesut Can Tomay, Ali Biçim

İkilinin 3.16M Youtube Abonesi bulunmaktadır. Mesut Can Tomay ve Ali Biçim kişisel kanallarında çektikleri videolar ile sık sık gündeme gelmeyi başarıyorlar. Bu ikili O Adam Oldun Mu ile seyirci karşısına çıkacaklar. 

Fight Club – Exxen

Acun Medya Son yaptığı duyurulardan birinde Fight Club yarışmasının da platformda olacağını açıkladı

Nasıl Zayıflarım? – Avatar Atakan

Survivor yarışmasıyla adını duyuran Çağan Atakan Arslan’da Nasıl Zayıflarım programıyla Exxen’de yer alacak.

Bunlar dışında belgeseller ve çocuklar için ‘Kral Şakir’ bulunmaktadır.

Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederim.

Daha çok yazı okumak için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Yap

Giriş Yap
Yazı Ekle