F/P Bilekliği Mi Band 5 Geliyor

 F/P Bilekliği Mi Band 5 Geliyor
Okunuyor F/P Bilekliği Mi Band 5 Geliyor

Xiaomi kendisini her alanda öne geçirmek için elinden geleni yapıyor bu başarısının büyük payı F/P(fiyat performans) ürünleri pazarlamak bu sayede tüketiciler elindeki parayla en iyisini almak için Xiaomi‘yi tercih ediyor.

Bu F/P liderliğini elinde tutan Xiaomi önümüzdeki günlerde Mi Band serisiniz 5. üyesini tanıtmaya hazırlanıyor.

İçindekiler

Mi Band 5 Nasıl Olacak ?

Elde edilen bilgiler doğrultusunda köklü bir değişim olmayacak yani Mi Band 4 modelinin genel hatlarını taşıyacak.

1.2 inç ekranla gelmesi beklenen bu akıllı bileklik ekran paneli olarak Oled teknolojisini kullanacak. Önceki modeller gibi hafif bir bileklik olması ve içerisinde NFC özelliğini barındıracağı söyleniyor. Sensör konusunda gelişen Mi Band serisi bu modelde de gelişmiş sensörler kullanacak böylelikle bilekliğin yaptığı ölçümlerde (adım sayar, nabız ölçer vb.) hata payı azaltılacak.

Fiyatı Ne Kadar Olacak?

Başta dediğim gibi uygun fiyata iyi bir performans veren bileklik serisi bu yüzden Mi Band 5‘in fiyatının çok yüksek olacağını düşünmüyorum. Çinli haber kaynaklarına göre standart modelin 25 dolara satışa çıkacağı söyleniyor yani ülkemizdeki vergilerle birlikte 200-250 TL arasında satışa sunulacak. Bu fiyatla Türkiye de akıllı bileklik pazarında büyük pay alacağını düşünüyorum.

https://www.teknolojioku.com/donanim/sudan-ucuz-xiaomi-mi-band-5-geliyor-iste-fiyati-ve-ozellikleri-5e85eecce57e4344e246611d

Yorum Yap