• Ana Sayfa
  • Genel
  • Huawei P50’nin kamera çıkıntısı kesinlikle gülünç görünüyor (renderlara göre)

Huawei P50’nin kamera çıkıntısı kesinlikle gülünç görünüyor (renderlara göre)

 Huawei P50’nin kamera çıkıntısı kesinlikle gülünç görünüyor (renderlara göre)
Okunuyor Huawei P50’nin kamera çıkıntısı kesinlikle gülünç görünüyor (renderlara göre)

Eğer düşünseydim iPhone 12 Pro veya Samsung Galaxy S21 Ultra yaklaşan Huawei P50 ve P50 Huawei Pro görene kadar büyük bir kamera yumru…

Telefonun arka tarafında devasa bir çıkıntıya yerleştirilen çift arka kamera, komik derecede büyük lenslere sahip.

Sadece şuna bakın: Birisi standart akıllı telefon kamera lenslerini alıp boyutlarını üç kat artırmış gibi görünüyor. 

Bunlar resmi fotoğraflar değil; Söylentilere dayalı olarak @ OnLeaks / Voice’un izniyle oluşturuyorlar . Yukarıdaki iki görüntü Huawei P50’ye aittir; Aynı bilgi sızıntısı, Huawei P50 Pro’nun (oldukça benzer) görsellerini bir gün önce yayınladı.

Bu telefonlarla ilgili tüm detaylar bilinmemekle birlikte, önde ortalanmış, tek delikli bir selfie kamera ile sırasıyla 6,3 ve 6,6 inç boyutlarında oldukları söyleniyor. 

Arka tarafta, Huawei P50, ilk 1 inçlik mobil kamera sensörünü (muhtemelen Sony’nin IMX800’ünü) alabilir, ancak bu devasa kameralarla ilgili diğer ayrıntılar eksik. Diğer haberlere göre , Huawei P50 ve P50 Pro, Huawei’nin Kirin 9000 yonga setinden güç alacak. 

Huawei, etrafındaki en iyi kameralı telefonlardan bazılarını ürettiği biliniyor , ancak şirket, Android ve Google uygulamaları ile akıllı telefon göndermesini yasaklayan ABD ticaret yasağı nedeniyle ciddi şekilde engellendi. Raporlar, yeni P50 cihazlarının Huawei’nin HarmonyOS’unu kutudan çıkaracağını söylüyor. 

Dilerseniz Bir Sonra Ki Blog Sayfalarımıza Göz Atabilirsiniz..

Görüşmek Üzere Hoşçakalın WebOdasıyla Kalın..

Yorum Yap