Huawei, şubat ayında yeni katlanabilir telefonu piyasaya sürecek

 Huawei, şubat ayında yeni katlanabilir telefonu piyasaya sürecek
Okunuyor Huawei, şubat ayında yeni katlanabilir telefonu piyasaya sürecek

Huawei, üçüncü katlanabilir akıllı telefonunu piyasaya sürmek üzere. 

Şirket, Weibo hesabında ( Android Central aracılığıyla ) Huawei Mate X2’nin 22 Şubat’ta Çin’deki bir etkinlikte piyasaya çıkacağını duyurdu. 

Cihazla ilgili daha fazla ayrıntı paylaşılmadı, ancak bir teaser görüntüsü, telefonun diğer bazı katlanabilir modelleri rahatsız eden görünür kırışıklıklar olmadan sorunsuz bir ekrana sahip olacağını ima ediyor.

Özellikleri

Ayrıca yeni telefon, Samsung’un Galaxy Z Fold 2’ye benzer içe katlanır bir tasarıma sahip olacak gibi görünüyor ve selefi Mate XS’in tersi dışa doğru katlanıyor.

Android Central, 8.01 inç ana ekran, 6.45 inç ikincil ekran ve Huawei’nin Kirin 9000 yonga setini içeren söylentiler hakkında birkaç ayrıntıya sahip. 50 megapiksel ana sensöre sahip dörtlü bir kamera, 16 megapiksel selfie kamerası, 4.400mAh pil ve hızlı şarj ile gelecek. 

Dikkatli Olmakta Fayda Var

Bugünlerde Huawei telefonlarıyla ilgili sorun , ABD ticaret yasağı nedeniyle Android veya Google uygulamalarıyla gelmemeleri ve bu da onları Çin dışındaki insanlar için zar zor kullanılabilir hale getirmesidir. Mate X2 muhtemelen ABD’de satışa sunulmayacak, bu üzücü bir durum çünkü ilginç bir cihaz olması gerekiyor. 

Dilerseniz Bir Sonra Ki Blog Sayfalarımıza Göz Atabilirsiniz..

Görüşmek Üzere Hoşçakalın WebOdasıyla Kalın..

Yorum Yap

Giriş Yap
Yazı Ekle