İntel Logosunu Değiştirdi!

 İntel Logosunu Değiştirdi!
Okunuyor İntel Logosunu Değiştirdi!

İntel Logosunu Değiştirdi! 14 sene sonra logosunu değiştirerek, değişimi hazırlanan bir video ile tanıttı. Intel 11.nesil Tiger Lake işlemcilerini kamuoyuna tanıttı. Aynı etkinlikte 14 yıldır kullandığı intel logosunun yeni halini de kamuoyuna duyurdu. İntel yeni logosunda mavi ve beyaz renk kombinasyonunu kullanarak eski logosunun mirasını taşımaya devam ettiğini ifade etti.

İntel’in Eski Logosu

İntel

İntel daha önce de 2006 yılında 1969’dan beri kullanımda olan logosunu yenileme kararı almıştı. Öte yandan yeni logo ile birlikte Intel iRIS, Xeon, Evo, Core, Pentium, Optane  logoları da güncellendi. Intel en son logosunu yenisiyle değiştirdiğinde, TechQ iki yaşından küçüktü. Şimdi şirket bir kez daha yeni bir görünüme kavuştu ve bu yılın sonunda “modernize edilmiş” yeni bir ses alacak. Güncellenen ikonografi, 11. nesil Tiger Lake CPU’larının ve Project Evo girişiminin lansmanı ile birlikte geliyor.

İntel’in Yeni Logosu

İntel

Şirket, son zamanlarda önemli geçişleri zamanında yapmakta zorlandığı ve Apple, kendi ARM tabanlı CPU’larını oluşturmak için Intel’in Core CPU’larını terk ettiği için ilginç bir zamanda işleri değiştiriyor. Apple ve Intel, 2006’da Apple’ın “Intel Inside”ı bırakmasından beri rakipler. Intel’in 7nm sorunlarını aşması, birçok problemin ortadan kalkması anlamına gelebilir.

İşte sizler için araştırdığımız intel logo tanıtım videosuna linki tıklayarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca birbirinden güzel bloglarımıza linki tıklayarak göz gezdirebilirsiniz. Yorum yapmayı ve emojili ifadeleri kullanarak görüşlerinizi bildirmeyi unutmayınız 🙂

Hoşça Kalın 🙂

Kaynak:

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle