İşinize Yarayacak 4 Mobil Uygulama

 İşinize Yarayacak 4 Mobil Uygulama
Okunuyor İşinize Yarayacak 4 Mobil Uygulama

Bu yazımda işinize yarayacağını düşündüğüm 5 mobil uygulamayı sizlere tanıtacağım.

İçindekiler

1-) Remini

Hepimizin küçüklükten kalma kalitesiz ama bir o kadar anı dolu resimlerimiz var. Bu uygulama böyle eski resimleri, eski videoları veya gece çekim fotoğraflarını fark edilir derecede netleştiriyor. Arayüzü ve kullanımı çok basit. Haydi anı dolu fotoğraflarınızı hayata döndürün.

2-) DiskDigger

Yanlışlıkla fotoğraflarını siliyorsan tek değilsin. Bizim gibi sakarlar için yapılan bu uygulama mobil cihazınızdan sildiğiniz fotoğrafların geri getirilmesini sağlıyor. Bazen tüm fotoğrafları getirmese de genellikle işini iyi yapıyor.

3-) Wamr

Günümüzde Whatsapp birçok yeni güncellemeyle yeni özelliklere sahip oldu bence en işlevsel özellik ise mesajı herkesten geri çekme oldu ancak bu özellikten dolayı bazen önemli mesajları siz göremeden silinebiliyor işte Wamr burada devreye giriyor. Wamr sayesinde Whatsapp‘ tan mesajları geri çekilse dahi görebiliyorsun bu sayede hiçbir mesajı kaçırmıyorsun. Ek olarak bu uygulama ile hoşuna giden durumları da indirebilirsin.

4-) Zedge

Bu listenin belki de en çok işe yarayanı olabilir. İçerisinde binlerce duvar kağıdı, zil sesi vb. bulunduran bu araç telefonunuzu zevkinize göre kişileştirmenizi sağlıyor. Seçenek olarak zengin olan bu uygulama her zevke uygun duvar kağıdı, zil veya bildirim sesi barındırıyor.

Yorum Yap

Giriş Yap
Yazı Ekle