Eğitim Alanında Yararlı 4 Mobil Uygulama

 Eğitim Alanında Yararlı 4 Mobil Uygulama
Okunuyor Eğitim Alanında Yararlı 4 Mobil Uygulama

Bugün eğitim hayatınızda size yardım edecek ve sizi daha başarılı hale getirecek 4 uygulama önereceğim.

1-) Photomath

Test çözerken her öğrencinin yapamadığı veya zorlandığı sorular olabilir. Bu uygulama yapamadığınız veya tam anlamadığınız soruları sizin yerinize adım adım çözüyor. Şuanlık sadece işlemli soruları çözse de gelecekte daha marifetli olacağı kesin.

Eğitim Alanında Yararlı Mobil Uygulama

2-) School (Okul) Çalışma Asistanı

Sistematik bir çalışma sistemi oluşturmak mı istiyorsun ? Eğer cevabın evet ise bu uygulama tam sana göre. Uygulama içeriğinde kişisel program, ödev kaydetme, not alma, süre tutma vb. özelliklerle tam bir okul asistanı.

School Çalışma Asistanı

3-) Duolingo

Farklı diller bilmek sizi hem iş hem de okul hayatında bir adım öne atar. Duolingo sayesinde istediğiniz her dili kendi çalışma sürenizi ayarlayarak öğrenebilirsiniz. En baştaki test ile sizin dil seviyenizi tespit edip size göre eğitimler veriyor . İçerisinde başkalarıyla yarışabileceğiniz modlar da var.

Duolingo

4-) 2020 YKS Yardımcı

Bu uygulama lise öğrencileri için özellikle de 12. sınıflar için tam bir yardımcı uygulama. Uygulama içerisinde sınav puan hesaplama, hedef belirleme, ÖSYM duyuruları, konu takibi ve çıkmış sorular gibi araç ve rehber niteliği taşıyan özelliklerle YKS sınavına girecek öğrencileri bir hayli rahatlatacak.

2020 YKS Yardımcı

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle