La Casa De Papel’in Final Sezonu Fragmanı Yayınlandı

 La Casa De Papel’in Final Sezonu Fragmanı Yayınlandı
Okunuyor La Casa De Papel’in Final Sezonu Fragmanı Yayınlandı

İçindekiler

Netfix’in sevilen dizisi La Casa De Papel’in beşinci sezon fragmanı yayınlandı.

İlk kez 2017 yılında yayınlanan ve çok fazla ilgi gören La Casa De Papel final sezonunu yayınlıyor. Dizinin 5. sezon fragmanını yayınlayan Netflix, bölümlerin yayın tarihini de açıkladı.

Yapılan açıklamaya göre 10 Bölümden oluşacak olan sezon, ikiye bölünerek yayınlanacak. Yani La Casa De Papel’in final sezonunun ilk yarısı 3 Eylül’de, ikinci yarısı 3 Aralık’ta yayınlacak.

La Casa De Papel Final Sezonu Fragmanı:

La Casa De Papel Hakkında

La Casa De Papel, Álex Pina tarafından yaratılan İspanya yapımı bir soygun ve suç dizisi. Dizi, “Profesör” liderliğindeki ekibin İspanya Kraliyet Darphanesi’ni ve İspanya Merkez Bankası’nı soymasını konu edinir.

Televizyon dizisinin iki kısma ayrılan 15 bölümden ibaret olması planlanmıştı. Bu bölümler ilk olarak 2 Mayıs – 23 Kasım 2017 arasında İspanyol televizyon kanalı Antena 3’te yayımlandı. 2017 sonlarında Netflix, dizinin dünya genelinde dijital yayın haklarını satın aldı. Diziyi daha kısa 22 bölüme bölen Netflix, ilk kısmı 20 Aralık 2017’de ve ikinci kısmı 6 Nisan 2018’de yayımladı. Nisan 2018’de Netflix, dizinin bütçesini belirgin oranda artırarak 16 yeni bölüm siparişi verdi. 8 bölümden oluşan 3. kısım 19 Temmuz 2019’da yayımlandı. 8 bölümden oluşan 4. kısım ise 3 Nisan 2020’de yayımlandı. Haziran 2020’de Netflix, dizinin son kısmı olacak beşinci kısmın çekimlerine başlanacağını açıkladı. 2018’de dizi, Netflix’te en çok izlenen İngilizce dışı dizi oldu.

Bu karantina dönemimde izleyebileceğiniz dizi önerileri için bu yazımıza göz atabilirsiniz: https://webodasi.com/karantinada-izleyebileceginiz-diziler/

Kaynakça:

Wikipedia

Netlfix

Yorum Yap