PS4 ve PS5’e Discord Geliyor!

 PS4 ve PS5’e Discord Geliyor!
Okunuyor PS4 ve PS5’e Discord Geliyor!

Konuyla Alakalı Detaylar

Özellikle oyuncular arasında çok popüler bir platform olan Discord şimdi de Playstation oyuncularının yüzünü güldürmeye geliyor. Sony Interactive Entertainment tarafından yapılan açıklamaya göre 2022’nin başından itibaren Playstation’da kullanılabilecek.

“Playstation’da, dünyanın dört bir yanındaki oyuncuların birbirleriyle bağlantı kurmasını, yeni arkadaşlıklar ve topluluklar oluşturmasını ve eğlenceli deneyimleri ve kalıcı anıları paylaşmasını sağlamak için sürekli yeni yollar arıyoruz. Bu ruhla, oyuncular tarafından popüler hale getirilen ve dünya çapında her ay 140 milyondan fazla insan tarafından kullanılan iletişim hizmeti Discord ile yeni bir ortaklık duyurmaktan heyecan duyuyoruz.”

“Ekiplerimiz birlikte, Discord‘u PlayStation Network’teki sosyal ve oyun deneyiminizle ilişkilendirmek için zaten çok çalışıyorlar. Amacımız, Discord ve PlayStation deneyimlerini gelecek yılın başından itibaren konsol ve mobil cihazlarda birbirine yaklaştırmak, arkadaşların, grupların ve toplulukların birlikte oyun oynarken daha kolay takılmalarını, eğlenmelerini ve iletişim kurmalarını sağlamaktır.”

Şimdilik bizlere heyecanla beklemekten başka pek bir şey kalmıyor. Umarız güzel bir ortaklık olur.

kaynakça:

1

Yazımı okuduğunuz için teşekkür ederim. Bunun gibi daha çok yazı okumak için https://webodasi.com/‘u ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Yap