Tom Cruise Uzaydaki İlk Filmi Çekecek

 Tom Cruise Uzaydaki İlk Filmi Çekecek
Okunuyor Tom Cruise Uzaydaki İlk Filmi Çekecek

Tom Cruise‘ u herkes tehlikeli ajan ve aksiyon filmlerinden tanır. Dublör bile kullanmayan Cruise filmlerindeki tüm tehlikeli sahneleri kendisi çekiyor ve bundan keyif aldığını söylüyor. İlk olarak Elon Musk ile anlaşan Cruise Nasa ile de anlaşarak uzayda çekilecek filmin temellerini attı. Filmin çekileceği yer büyük olasılıkla Uluslararası Uzay İstasyonu yani mekan olarak çok maliyetli olacak. Filmin tarihteki en pahalı film olacağı söyleniyor bu söylenti büyük ihtimalle doğru çıkacak. Uzaya kamera vb. araçları götürmek bile çok maliyetli olacaktır.

Uluslararası Uzay İstasyonu.

Bu Film Çok Tehlikeli Olacak

Cruse‘ nin tehlikeli sahneleri oynamayı sevdiğini söylemiştik ancak bu sefer uzayda olacağı için çok daha tehlikeli sahneler çekilebilir. Belki de Cruise bu defasında dublör kullanabilir. Normal filmlerde prodüksiyon şirketleri en az 50 veya 100 kişilik ekipler kullanıyor ancak Uluslararası Uzay İstasyonu‘ nun en fazla 6 astronotu taşıyabildiği söyleniyor eğer öyleyse prodüksiyon ekibi nasıl bir çözüm getirecek merak konusu.

Görevimiz Tehlike Serisinin Devamı mı Olacak ?

Tom Cruise‘ yi bilen onun en popüler olan görevimiz tehlike serisini iyi bilir. İzleyiciler ilk başta uzayda görevimiz tehlike 6‘ nın bazı sahnelerinin çekileceğini zannetti ancak Tom Cruise yaptığı açıklamada görevimiz tehlike serisiyle bir alakası olmadığını belirtti. İzleyiciler bu açıklamadan sonra filmi çok daha fazla merakla bekliyor. Tom Cruise henüz film hakkında bilgi vermedi ancak aksiyonun ve tehlikenin tavan yapacağı kesin.

https://www.gazeteduvar.com.tr/dunya/2020/05/06/nasa-dogruladi-tom-cruise-uzaya-gidiyor/

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle