Ücretsiz Domain Alabileceğiniz Siteler

 Ücretsiz Domain Alabileceğiniz Siteler
Okunuyor Ücretsiz Domain Alabileceğiniz Siteler

İçindekiler

Ücretsiz / Bedava Domain Almanın Yolları

Ücretsiz Domain Alma: Bedava Alan Adı Nasıl Alınır?
Ücretsiz Domain Alma: Bedava Alan Adı Nasıl Alınır?

Bu yazımızda ücretsiz domain, tabiri caizse bedava domain 😀 nasıl alınır hangi yollar izlenir gibi sorulara cevap alacağınız bir içerik işlenmiştir. Bir web macerasına atılmak isteyenler artık geliştirdiği web sitelerini internet ortamında görmek isteyeceklerdir. Sadece onlar değil, örneğin bir blog sitesi açmak isteyen bir kişi işler nasıl yürüyor diye merak edebilir. Bütçeside kısıtlıysa domaine vs para vermek istemesi çok normal bi durum. Bizde sizlere ücretsiz domain alma rehberini sunuyoruz. Bu yazıyı okuduktan sonra artık aklınızda birşeyler belirecektir.

ücretsiz domain nasıl alınır
Ücretsiz domain nasıl alınır?

Bazı ülkelerin uzantılarından ücretsiz domain alma

.tk Uzantılı Ücretsiz Alan Adı

.tk uzantılı domainler (alan adları), Freenom tarafından ücretsiz olarak dağıtılan alan adıdır.  Tokeleu devletinin resmi alan adı uzantısıdır. 

Ücretsiz almak için tıklayın.

.ga Uzantılı Ücretsiz Alan Adı

.ga uzantısına sahip alan domainler (adları), Freenom tarafından ücretsiz dağıtılan bir başka alan adı ise. Gürcistan devletinin resmi alan adı uzantısıdır. 

Ücretsiz almak için tıklayın.

.gq Uzantılı Ücretsiz Alan Adı

.gq uzantısına sahip alan domainler (adları), Freenom tarafından ücretsiz dağıtılan bir başka alan adı ise.Ekvator Ginesi devletinin resmi alan adı uzantısıdır. 

Ücretsiz almak için tıklayın.

Hosting firmasından ücretsiz domain alma

000Webhost.com adresinden ücretsiz domain alma

000Webhost.com tüm uluslararası alan adlarını da destekler. Bu siteden sadece ücretsiz domain değil, ücretsiz hostingte alarak tamamen ücretsiz bir şekilde web sitenizi yayına sokabilirsiniz

Ücretsiz almak için tıklayın.

poyrazhosting.com.tr adresinden ücretsiz domain alma

poyrazhosting.com.tr tüm uluslararası alan adlarını da destekler. Bu siteden sadece ücretsiz domain değil, ücretsiz hostingte alarak tamamen ücretsiz bir şekilde web sitenizi yayına sokabilirsiniz

Ücretsiz almak için tıklayın.

Xampp nasıl kurulur yazımızı okumak için tıklayın…

Yorum Yap

Giriş Yap
Yazı Ekle