• Ana Sayfa
  • Genel
  • Xiaomi Mi Mix, sıvı lensli kamerayla önümüzdeki hafta piyasaya çıkıyor

Xiaomi Mi Mix, sıvı lensli kamerayla önümüzdeki hafta piyasaya çıkıyor

 Xiaomi Mi Mix, sıvı lensli kamerayla önümüzdeki hafta piyasaya çıkıyor
Okunuyor Xiaomi Mi Mix, sıvı lensli kamerayla önümüzdeki hafta piyasaya çıkıyor

Xiaomi, deneysel olarak yeni bir sıvı lens ile yola çıkıyor. 

Şirketin 29 Mart’ta yeni amiral gemilerini piyasaya süreceğini zaten biliyoruz : Xiaomi Mi 11 Pro ve Mi 11 Ultra. 

Ancak şimdi Xiaomi, önümüzdeki hafta yeni Mi Mix akıllı telefonunu da tanıtacağını duyurdu. 

Mi Mix takma adı, genellikle Xiaomi’nin daha deneysel akıllı telefonları için ayrılmıştır – örneğin Mi Mix Alpha , esasen bir telefonun etrafına sarılmış büyük bir ekrandı. 

Yeni Mi Mix’in nasıl görüneceğini bilmiyoruz ancak Xiaomi CEO’su Lei Jun, Weibo’da sıvı lensli bir kamerayla gelen ilk akıllı telefon olacağını açıkladı. 

Jun’a göre, Xiaomi’nin kendi geliştirdiği sıvı lens, “hassas ve hızlı odaklanma elde etmek için sıvı küresel yüzeyin şeklini bir motor aracılığıyla hassas bir şekilde kontrol edebilir. Aynı zamanda, yüksek ışık geçirgenliği, ultra- düşük dağılım ve aşırı ortamlara direnç. ” Pratik anlamda, böyle bir lens, kullanım durumuna bağlı olarak hem bir makro hem de bir telefoto lens olabilir. 

Android Central’a göre , Mi Mix büyük olasılıkla katlanabilir bir akıllı telefon olacak ve tıpkı Xiaomi Mi 11 serisi gibi Qualcomm Snapdragon 888 işlemciye sahip olacak. Mi Mix’in güçlü bir telefon olacağı neredeyse kesin olsa da, diğer özellikler hakkında hiçbir bilgi yok. 

Mi 11 Pro, Mi 11 Ultra ve yeni Mi Mix akıllı telefonun lansman etkinliği çevrimiçi olarak yayınlanacak ve 29 Mart’ta Pekin saatiyle 19: 30’da (7:30 ET) başlayacak. 

Dilerseniz Bir Sonraki Blog Sayfamıza Göz Atabilirsiniz..

Görüşmek Üzere Hoşçakalın Webodasıyla Kalın…

Yorum Yap