Xiaomi’nin yeni şarj cihazı!

Qualcomm Quick Charge 3.0 destekli yeni Mi 67W şarj cihazı.
 Xiaomi’nin yeni şarj cihazı!
Okunuyor Xiaomi’nin yeni şarj cihazı!

Xiaomi, Qualcomm Quick Charge 3.0 destekli Mi 67W şarj cihazını tanıtacak.

Xiaomi, yeni Mi 67W şarj cihazıni 12 Temmuz’da satışa çıkaracak. Şirket yeni şarj cihazının tasarımdan kısa bahseden bir twwet ile lansmanı duyurdu. Aynı zamanda şirket, yeni şarj cihazı için geri sayımın devam ettiği bir etkinlik sayfası ve şarj cihazıyla ilgili bazı spesifikasyonlar da kullanıcılarına sunuyor.

Xiaomi’nin Yeni Sarjıyla Alakalı Neler Biliyoruz?

Yeni bilgilere göre şarj cihazında sadece bir tek USB Type-A girişi olacak gibi görünüyor. Aynı zamanda cihaz, USB Type-A ve USB Type-C kablosu ile kullanıcılara sunulacak. Cihaz, birkaç cihazı aynı anda hızlı şarj edebilen 67W şarj desteği bulunduruyor. Markanın yeni Mi 67W şarj cihazı ile kullanıcılar dizüstü bilgisayar, telefon ve diğer USB Type-C cihazlarını rahatlıkla şarj edebilecek.

Cihaz, şimdiye kadarki en güçlü şarj cihazı olacak. Ayrıca cihaz Qualcomm Quick Charge 3.0’ı destekliyor. Xiaomi’nin 12 Temmuz’da piyasaya sürülecek olan Mi 67W şarj cihazı için paylaştığı bilgileri sizlere iletmeye çalıştık. Fakat ileriki zamanlarda lansman ile birlikte daha detaylı bilgilere ulaşmayı bekliyoruz. Xiaomi Mi 67W Şarj CihazıYeni şarj cihazının fiyatı ve nereden temin edilebileceği ile ilgili bilgiler de henüz ulaşılabilir durumda değil.

Geçtiğimiz Mart ayında piyasaya sürülen Mi 11 Ultra’da, 67W hızlı şarj desteği bulunuyordu. Akıllı telefonun 67W hızlı şarjı destekliyor olması, Qualcomm Quick Charge 3.0 destekli yeni Mi 67W şarj cihazının da küresel olarak satışa sunulabileceğini göstermekte. Bundan önceki en hızlı sarj desteği olan 65W hakkında bilgi almak için https://www.mi.com/global/mi-65w-fast-charger-gan/

Sizlere iletebileceğimiz bilgiler şu anlık bu kadar, yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz, daha fazla bilgi için bizi takip etmeyi unutmayın!

https://webodasi.com/

Yorum Yap