Aksiyon Seviyorsanız Pişman Olmayacağınız Filmler 2020 – 1

 Aksiyon Seviyorsanız Pişman Olmayacağınız Filmler 2020 – 1
Okunuyor Aksiyon Seviyorsanız Pişman Olmayacağınız Filmler 2020 – 1

1-) Jason Bourne 1/2/3/4/5

Jason Bourne

Matt Damon‘ un canlandırdığı Jason Bourne, ilk bölümünde açık bir denizin ortasında baygın bir şekilde uyurken bir balıkçı teknesinin onu bulmasıyla uyanan ve artık geçmişini hatırlayamadığını fark eden bu karakterimiz geçmişini öğrenmeye çalışırken özel yeteneklerinin de olduğunu fark edecektir.

2-) Ford Ferrari’ ye Karşı

Aksiyon filmleri 2020 listemizin ikinci sırasında bulunan Matt Damon‘ un ve Christen Bale‘ in başrolde olduğu bu filmde Amerikan Otomobil markası olan Ford‘ un İtalyan Otomobil markası olan Ferrari ile rekabetini anlatıyor. Ford‘ un ard arda 4 kez Le Mans yarışlarını kaybetmesiyle bir grup mühendis tarafından sıfırdan bir araba yapması isteniyor ve otomotiv vizyoneri Carroll Shelby (Matt Damon) ile İngiliz şoförü Ken Miles’ ın (Christian Bale) Le Mans yarışmasını kazanmak için verdikleri o çetin, zorlu ve mükemmel savaşı bize hissettiren bu film listemizin ikinci sırasına girmeye hak kazanıyor.

3-) Equalizer 1 / 2

aksiyon filmleri 2020

Denzel Washington‘ ın oynadığı ve başrol oyuncumuza eşlik eden Hollywood‘ un genç başarılı oyuncusu Chloë Grace Moretz‘ in oynadığı bu filmde, gizemli geçmişini geride bırakan McCall isimli karakterin yeni tanıştığı Teri isimli bir karakterin acımasız bir Rus mafyası tarafından kaçırılmasıyla McCall’ in yeniden adalet duygusunu harekete geçirerek harika bir aksiyon filmi seyretmemize olanak sağlanıyor.

4-) The Meg

aksiyon filmleri 2020

Listemizin 4. sırasına girmiş olan ve Jason Stathom‘ un oynadığı The Meg filmi, her ne kadar klasikleşmiş olan ve alışkın olduğumuz Jaws film serilerinin dışına çıkmayı başarmış ve insan ile doğanın mükemmel savaşına tanıklık etmiş bulunuyoruz. Aksiyon filmleri 2020

5-) Skyscraper

aksiyon filmleri 2020

Dwayne Johnson’ ın (namı diğer WWE güreşçisi THE ROCK) başrolde olduğu bu filmde eski bir FBI rehine kurtarma ekibinin lideridir fakat yaptığı işten dolayı bacağının bir kısmını kaybetmiştir bundan mütevellit protez bacak takan Will Sawyer artık bu işi yapmaktan vazgeçecektir ve gökdelenlerin güvenliğini devralacaktır ama kazalar peşini bırakmayacaktır. Çin’ deki Dünya’ nın en uzun ve en güvenli gökdeleni alevler içinde kalınca tüm suç Will Sawyer’ ın üzerine kalacaktır bunun sonucunda suçun üstünde kalmaması ve gökdelenin içinde kalan ailesini kurtarmak için elinden gelen her şeyi yapacaktır.

Aksiyon severler için aksiyon filmleri 2020 listesi

Aksiyon filmleri 2020 listemizi okudunuz, diğer yazılarımızı okumak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın