EN İYİ ONLİNE WEB TABANLI OYUNLAR!

 EN İYİ ONLİNE WEB TABANLI OYUNLAR!
Okunuyor EN İYİ ONLİNE WEB TABANLI OYUNLAR!

Bugün sizlerle birlikte indirme zahmetinde bulunmadan oynayabileceğiniz online web tabanlı oyunlara göz atacağız!

İçindekiler

1) Sanalika

Sanalika Oyun Stüdyosu tarafından 2008 yılında kuruldu. Sanalika size web tabanlı bir sanal dünya sunuyor Grafikleri net olan ve eğlenceli bir oynanış sunan Sanalika sayesinde gerçek dünyada yaptığınız tüm alışkanlıkları Sanalika’da gerçekleştirebilirsiniz! Oyunda para birimi “Sanil” dilerseniz TL ile kendinize sanil satın alabilirsiniz. Eğer oyuna para yatırmak istemiyorsanız günlük görevleri yaparak, balık tutarak, tarla ekerek, kendinize inek vb alarak, cafe işleterek sanil kazanabilirsiniz. Kazandığınız saniller ile kendinize kıyafet,ev,yemek,eşya, ve daha çokunu alabilirsiniz! Devamında oynayan diğer insanlarla tanışıp muhabbet edebilirsiniz. Webodasi olarak iyi eğlenceler diliyoruz 😀

2) Transformice

Transformice 2010 yılında Tigrounette ve Melibellule takma adlı Fransız tasarımcılar tarafından yapıldı. Melibellule oyunun tasarımını yaparken Tigrounette yazılımsal kısmı ile ilgilendi. Transformice’a giriş yaptığınızda kendinizi bir fare olarak buluyorsunuz! Amacınız haritalardaki engelleri geçerek peyniri alıp deliğe hızlı bir şekilde girebilmek! Engelleri geçmeniz için puan sıralamasına göre seçilen Şaman size yardım edecektir. Fakat deliğe girmeniz için belirli bir süre var. Eğer bu süre içerisinde deliğe giremezseniz şansınızı yeni haritada deneyebilirsiniz. Deliğe girdikçe belirli miktarda puan kazanırsınız ve puan biriktirerek Şaman olmaya hak kazanırsınız. Şaman farelerin deliğe girmesi için haritaya eşyalar yerleşterip yardımcı olur. Transformice size farklı oyun modları da sunuyor. Örneğin “Survivor” modu, bu sefer amacınız peyniri alıp deliğe girmek değil Şamanın size hedef alıp fırlattığı toplardan kaçmanız gerekiyor! Ayrıca bu oyunumuzda da yeni insanlarla tanışıp muhabbet edebilirsiniz. Kazandığınız peynirler ile marketten üstünüze kıyafetler alabilirsiniz.

3) Slither.io

Slither.io Steve Howse tarafından geliştirilmiş web tabanlı bir oyundur.. 2016 Yılında oynanıma açılan oyuna girişinizde kendinizi bir yılan olarak buluyorsunuz! Amacınız yılanınızı en iyi şekilde yöneterek oyundaki en büyük yılan olmak. Dikkatli oynamanız gerekiyor çünkü başka bir yılana çarparsanız oyunu kaybedersiniz ve yılanınız ölür. Sizde bu taktikle diğer yılanlara kendinizi değdirtmeye çalışıp daha hızlı büyüyebilirsiniz. Eğer risk almadan oynamak istiyorsanız, büyük yılanlar hareket ettikçe onların parçaları haritada yayılmaya başlar. Sizde o parçaları yutarak yılanınızı büyütebilirsiniz. Ayrıca haritada bağımsız olarak büyümeniz için parçacıklar çıkıyor onları da yiyerek yine risksiz bir oyun yapıp stratejini belirleyeblirsiniz. İyi Eğlenceler!

4) Bruh.io

PUBG ve Fortnite gibi battle royale oyunlarını hepiniz biliyorsunuzdur. Oyun 2D olmasına rağmen çok kaliteli resmen girdiğinizde oyunu indirmişsinizde oynuyorumuşsunuz hissiyatını veriyor. Bitfox Games tarafından erişime açılan ve web tabanlı olan oyun battle royale üzerine kurulu. Alan yavaş yavaş daralıyor ve mekanlardan topladığınız silahlar,iyileştirme etkili ilaçlar ve benzeri ile rakiplerinizi öldürüp hayatta kalmaya çalışıyorsunuz! Grafikleri ve oyun sesleri muhteşem. İyi eğlenceler dileriz!

5) Gartic.io

Çizim yapmayı seven arkadaşlar! Ya da çizimle alakası olmayıp eğlenmek isteyen arkadaşlar işte size muhteşem bir oyun gösteriyorum. Gartic.io ile arkadaşlarınızla bir odaya toplanıp sırayla çizim yapıyorsunuz. Amacınız size verilen kelimeyi çizerek anlatmak. Eğer başarılı bir şekilde anlatırsanız puan kazanıyorsunuz. Sırası gelince arkadaşlarınızda size kendilerine verilen kelimeyi çizerek anlatmaya çalışıyor. Eğer bilirseniz sizde puan kazanabilirsiniz. Eğer akıllılık yapıp size çıkan kelimeyi direkt olarak kalemle çizerek yazarsanız yapay zeka anlıyor ve sizi pas geçiyor. Dilerseniz rastgele bir odaya giripte anonim kişilerle oynayabilirsiniz. İyi Eğlenceler!

Bugün yazımda kendime göre en iyi web tabanlı oyunları sizlere tanıttım. Umarım oyunlar sizinde hoşunuza gider. Eğer öneri oyunlarınız varsa sizde yorumlarda bahsetmeyi unutmayın! Daha fazla güzel yazılar için  sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sağlıcakla kalın..

Yorum Yap