• Ana Sayfa
  • Haber
  • Google pixel 4a’nın tasarımı hakkında yeni fotoğraf ortaya çıktı

Google pixel 4a’nın tasarımı hakkında yeni fotoğraf ortaya çıktı

 Google pixel 4a’nın tasarımı hakkında yeni fotoğraf ortaya çıktı
Okunuyor Google pixel 4a’nın tasarımı hakkında yeni fotoğraf ortaya çıktı
Google Pixel 4

Google’ın Pixel 4A ve Pixel 4A XL modellerinin tanıtımını yapması uzun zamandır bekleniyordu . 12 Mayıs’ta yapılması planlanan I/O 2020 geliştirici konferansında modellerin tanıtımının yapılması bekleniyordu. Ancak Coronavirüs yüzünden bu konferans iptal olmuştu. Google’ın yeni uygulamalarının ve telefonların tanıtımı için bir çevrimiçi etkinlik yapacağı da tahmin ediliyor. Lansman öncesinde, standart modelin canlı görüntüleri internet üzerinde ortaya çıktı.

Sızdırılan Tasarım görüntüsü

Google Pixel 4A’nın tasarımı hakkındaki görüntüye bakıldığında ahizenin bulunduğu panelin arka panele benzediği söylenebilir. Telefon uzun bir ekrana ve sol üst tarafında bir kamera deliğine sahip. Arka panelde bulunan kamera bölümünde de kare bir modül var.

Kamera modülünde LED flaş ile bir adet sensör bulunuyor fakat sensörün ne için olduğu bilinmiyor. Arka panelde parmak izi okuyucu da bulunmakta. Güç tuşu ve ses tuşları telefonun sağ tarafında bulunuyor.

Google Pixel 4A’nın boyutunun 5,7 veya 5,8 inç olduğu tahmin ediliyor. Standart modelde Motion Sense özelliği ve Soli çip bulunacağı kesin değil. Snapdragon 730 işlemci, 4 GB RAM ve 64 GB hafızası olacağı tahmin ediliyor. Büyük ihtimalle android 11 bulunacağı düşünülüyor. Bataryası hakkında henüz bilgi bulunmuyor fakat hızlı şarj desteğinin olacağı tahmin ediliyor.

Kaynak : https://www.gizbot.com/mobile/news/google-pixel-4a-new-leak-reiterates-punch-hole-display-square-rear-camera-module-066143.html

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle