Instagram Akla Gelmeyecek Üç Yeni Özelliği Test Etmeye Başladı

 Instagram Akla Gelmeyecek Üç Yeni Özelliği Test Etmeye Başladı
Okunuyor Instagram Akla Gelmeyecek Üç Yeni Özelliği Test Etmeye Başladı

Instagram, uygulamasına eklemek istediği üç yeni özelliği test etmeye başladı.

Sevgi Animasyonu, Takma Ad, Yakında olarak isimlenen yeni özellikler,kullanıcıların hoşuna gitcek gibi görünüyor.

Instagram milyonlarca aktif kullanıcısıyla dünyanın en gözde sosyal medya uygulaması, ilk başta sadece bir fotoğraf paylaşma uygulaması olan instagram daha sonra hikaye gibi yeni özelliklerle daha çok kullanıcıyı kendine çekti ve kitlesini büyüttü.

Instagram kullanıcılarına sürekli yeni özellikler sunmaya çalışıyor ama bu sefer gelecek yeni özellikler, akla gelmeyecek özelliklerden biri olarak karşımıza çıkcak.

Sevgi Animasyonu

Instagram alınan ve gönderilen mesajlarda kullanılan mesaj beğenme yerine daha iyi bir tür mesaj beğenme animasyonu üzerinde çalışıyor.Bir mesajı beğenildiğinde ekranda kalplerle dolu bir animasyon oluşcak.

Takma Ad


Takma ad ile mesajlaştığınız kişilere özel bir takma ad ekleyebileceksiniz.Seçenekler kısmında yer alacak bir butonla kullanılabilecek takma ad, sadece takma adı veren kişi tarafından görülebilecek.
Özel bir takma ada sahip olan kullanıcılar, uygulama içi ve bildirimlerde bu ad ile gösterilebilecek.

Yakında

Instagramın içinde bulunan kamera bölümünden çekilen fotoğrafların depolanması için güzel bir özellik geliyor.
Instagram’ın kamera bölümünden çekilen fotoğraflar daha sonra kullanılmak üzere düzenlenip kaydedilebilecek. Yakında bölümüne kaydedilen fotoğraf ve videolar 7 gün boyunca hafıza tutulacak ve 7 günün sonunda otomatik olarak silinecek.

Instagram’ın çalışmalarına devam ettiği bu özelliklerin önümüzdeki güncellemede yayınlanması bekleniyor. Tabiki son karar yine instagrama ait ,daha önce de olduğu gibi geliştirilen bir özellik kullanılmadan kaldırılabilir.

Yorum Yap