Hayatta KALMA MÜCADELESİ! (RP)

 Hayatta KALMA MÜCADELESİ! (RP)
Okunuyor Hayatta KALMA MÜCADELESİ! (RP)

Dışarıda mücadele eden tüm o erkekler için anlamanız gereken bir şey var: savaşmanız gerekiyor.

Bozuk bir sistemle savaşmanız gerekiyor, sıradanlıkla savaşmanız gerekiyor ve kendi karanlığınızla savaşmanız gerekiyor.

Modern toplum, sizi oturtmaya yetecek kadar – bok tv, kapınıza getirilen lezzetli zehirli yiyecekler, fantezi porno vs. sağlayarak sizi sakinleştirmeyi sever. Ama hayatınız hastalık, iş kaybı veya belki de bir kadın tarafından altüst olduğunda, belki de bir kadın sizi gösterir. dünya ne kadar acımasız olabilir, kendi deliğine düşebilirsin. Bu delik derin olabilir ve intihar düşüncelerine yol açabilir.

intihar nedir? Bana göre vazgeçmektir. Yaşama isteğini kaybettin. Devam edemezsin.

Kendinizi bu yerde bulursanız, iç savaşçınızı bulmanız ve daha iyi bir yer için cehennem gibi savaşmanız gerekir. Gerekirse sinirlen.

“–“

Savaşçı zihniyet, erkeklerin kendini geliştirmesi için esastır. Atalarımız, zorluklara göğüs geren hercai menekşe değildi, öyle olsaydı, çok önceden soyu tükenmiş olurduk. Her erkeğin savaşçı zihniyetinden faydalanma yeteneği vardır, bunun için uykuda ve uyanmaya hazır olduğunu fark etmek yeterlidir.

Ne olursa olsun ilerlemeye devam et. Kahrolası bir savaşçı olduğun gerçeğinden başka bir şey için değilse ve savaşçılar asla pes etmezler. Emin olun, karanlıkta yolunuzu açarken yol adım adım aydınlanacak.

“–“

Erkek öfkesi son derece antisosyal ve yıkıcı bir güç olarak görülüyor. Yıkıp yeniden başlama gücüne sahip olduğu için bu şekilde görülür. Statüko her zaman sürdürülmekten hoşlanır ve saldırganlık tehdidi altındadır.

Tanrı Shiva, yaratma ve yıkım tanrısıydı. Red Hot Chilli Peppers’tan alıntı yapmak gerekirse – “yıkım çok zorlu bir yola yol açar ama aynı zamanda yaratılışı da besler.” Bu yüzden karanlık bir yerdeyken o savaşçı düğmesine basmanız ve yeni bir tane üretmek için mevcut iç ve dış durumunuzu yok etmeniz gerekir.

Bu yüzden burada birçok kişi KALDIRMA diyor. O mücadele enerjisini alır ve bir yere koyar. Verimli bir yerde. Kendinizi yeni bir fiziksel gerçeklik yarattığınızı ve sizi bir korkudan kurtarmak için vücudunuzda doğru hormonları ürettiğinizi görüyorsunuz. Ayrıca bir dövüş sanatları kulübüne de katılabilirsiniz. Koşmak hiç yoktan iyidir. Sadece yuvarlanma. Elinizden geldiğince savaşın ve harekete geçin.

İyi yaptığınızı düşünüyorsanız, bunu okuyabilir ve aşırı veya gerçekçi olmadığını düşünebilirsiniz. Ancak şu anda erkekler arasında intihar oranlarının çok yüksek olduğunu ve erkeklerin intihar düşünceleri muhtemelen insanların düşündüğünden çok daha yüksek olduğunu biliyoruz. Bununla mücadele eden enerjiyle savaşmaktır ve bu, erkek olmanın ne anlama geldiğinin büyük bir parçasıdır. İyi olduğunuzu düşünseniz bile, muhtemelen kendinizden gerçekten değişmesini istediğiniz bir şeyi saklıyorsunuzdur. Mücadele enerjisi ve eylem sizin çözümünüz olacaktır.

Daha çok yazı okumak için https://webodasi.com ‘u ziyaret etmeyi unutma.

-W

Yorum Yap

Yapılan Yorumlar
3
 • Enes
  Enes
  ziyaretci
  1 sene önce

  Esasında Türkiye’de yaşayan bir gençlik olarak hayatın sillesini derinden yiyip bu mücadeleye katıldığımız gerçeği bizi hem intihar gibi düşüncelere hem de bu düşünceleri aştığımızda hissettiğimiz benlik duygusunu fark etme ve kendini gerçekleştirmeye itiyor bizi. Özellikle Türk toplumunda erkek olmanın asıl sıkıntısı aileden öğrenilen şeylerin hayatın içinde öğretildiği gibi işlemediğini fark edip bundan kaynaklı yaşanan yıkımı aşmanın aslında psikolojik olarak çok zor olması. Günümüzün doğal seçilimi bi noktada budur da diyebiliriz. Bu yıkımı aşanlar ve aşamayanlar ve bir de farkına varamayanlar var ki en kötüsü de bu.

  Cevapla
  4
 • Mamiy
  Mamiy
  ziyaretci
  1 sene önce

  Üstad döktürmüş yine 🤗

  Cevapla
  4
 • caglayanimree
  caglayanimree
  ziyaretci
  1 sene önce

  Bu çocuğu rap dünyasından da tanıyorum iki yerde de müthiş işler başarıyor;)

  Cevapla
  2
Giriş Yap
Yazı Ekle