Huawei Android 10 Tabanlı Yeni Tableti Huawei MatePad’i Tanıttı

 Huawei Android 10 Tabanlı Yeni Tableti Huawei MatePad’i Tanıttı
Okunuyor Huawei Android 10 Tabanlı Yeni Tableti Huawei MatePad’i Tanıttı

Büyük teknoloji devlerinden olan Huawei yeni tableti olan Huawei MatePad’i tanıttı.Bu model önceden tanıtılan modelin bir düşük versiyonu olarak karşımıza çıkıyor.Huawei’nin düzenlediği etkinlikte tabletten ayrı olarak akıllı saat ve yeni telefonunu tanıttı.

Peki Huawei MatePad’in Özellikleri Neler ?

Huawein bu modeli 10,4 inç büyüklüğünde 2000 x 1200 piksel çözünürlüğe sahip IPS LCD ekran ile karşımıza çıkıyor.Tabletin işlemcisi ise Kirin 810’dan güç alıyor.Depolama olarak iki farklı model bizi karşılıyor bunlar 64 GB ve 128 GB, ayrıca cihazın 4 GB veya 6 GB ram seçeneğide bulunuyor.

Huawein bu yeni modeli Android 10 tabanlı EMUI 10.1 ile birlikte geliyor.Bu modelde de Huawei Google servislerini kullanmaya gerek duymamış, onun yerine Huawein kendi servisleri kullanılıyor.Cihazda arkada ve önde olmak üzere iki kamera yer alıyor.Bu kameraların ikiside 8 MP çözünürlüğe sahip, iki kameranın tek farkı arka kamera da otomatik odaklama bulunması.

Pil konusuna gelirsek cihazda 7250mAh’lık bir pil kapasitesi yer alıyor.Bu model karşımıza siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneği ile sunulacak.

Huawei Mate Pad’in Fiyatı Ne Olucak ?

Bu model üç farklı şekilde fiyat etiketine sahip olucak.

  1. Huawei MatePad Wi-Fi 4 GB RAM + 64 GB Depolama: Yaklaşık 1.860 TL
  2. Huawei MatePad Wi-Fi 6 GB RAM + 128 GB Depolama: Yaklaşık 2.155 TL
  3. Huawei MatePad LTE 6 GB RAM + 128 GB Depolama: Yaklaşık 2.449 TL
Kaynak:https://www.webtekno.com/huawei-matepad-fiyati-ozellikleri-h90871.html

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle