Cinsel Hayatta Sarılmanın Verdiği Pozitif Etkiler

 Cinsel Hayatta Sarılmanın Verdiği Pozitif Etkiler
Okunuyor Cinsel Hayatta Sarılmanın Verdiği Pozitif Etkiler

Bugün size sarılmanın cinsel ilişkideki yerini hem kendimce açıklamaya çalışacağım hemde yapılmış bir araştırmanın sonucunu sizinle açıklayarak paylaşacağım ilk önce araştırmanın sonuçlarını güzelce açıklayacağım.

Seks sonrası sarılmak ve temasta kalmak kadınların daha fazla seks istemesine sebep oluyor.

Araştırmaya göre seks sonrası 10 dakika gibi bir süre partnerine sarılan kadınların %70 i sekste ve sonrasında daha mutlu olduklarını söylemiş.

%30 u ise etki etmediğini anlatmış. (Duygusuzlar :’)

NOT: Araştırmaya göre şu tespit edilmiş seks sonrası sarılmak kadınlarda en az orgazm için yapılan ön sevişme kadar önemli.

-Bunun sebebi yine insanlığın başına verilmiş en büyük bela olan oksitosin hormonu bu hormon nedir diye soracak olursanız bu bağlanmayı tetikleyen hormondur.


-Kadınlar ilişkiden sonra yatakta penetrasyon bitse bile aidiyet hissinin devam etmesini isteriz. Fakat bunu erkekler pek önemsemez. O yüzden siz önemseyerek diğer erkekleri geri planda bırakın.


-Araştırmadaki çoğu erkek 6 dakikalık sınırı aşamamış kimisi hiç sarılmamış kimiside 5 dakikanın altında tutmuş.

Seksten sonra partnerinize ilgi gösterin başını göğüsünüze koymasını ve size sarılmasına yakınlık göstermesine izin verin ve ona değer verdiğinizi hissettirin.

Bu sarılma olayı erkekler içinde çok yaralı çünkü kadın daha fazla seks ister ne kadar ekmek o kadar köfte 🙂

NOT: (Sekste duygunun şart olduğunu sadece ben değil bilimde söylüyor)

Kadınlar cinsel ilişkide duyguları daha çok arıyor

Erkekler sadece penisi ile boşalır fakat kadınlar tüm bedeni ile orgazm olur saç telinden tırnak ucuna kadar hissedilecek derecede.

Peki hangi evrede sarılmalı ?

  • Ön sevişme sırasında partneriniz kucağınızda iken ona sarılabilirsiniz ya da penetrasyona ilk girişte sarılmanız ilk acının önüne geçer ve daha haz dolu bir giriş yaparsınız.
  • Seks bittikten sonra partnerimin boynunun altından yastığı aldıktan sonra yatağa düz bir şekilde sırt üstü hafif bacakları ayrık bir şekilde uzandırıp penisi hala hafif erekte iken bende üzerine uzanabilirim belki de sürtüşebiliriz buda oldukça zevk verecektir.
  • Bu arada başlıkta geçtiği gibi sıkı sıkı sarılabilirim kulağımı kalbine dayatıp ben her sürttüğümde hızlanan kalp atışını dinleyebilirim.
  • ya da göğüs uçlarını öpüp emebilirim avuç içlerini öpebilirim.
  • Dudaklarına ufak tahrik edici öpücükler kondurabilirim.

Daha çok yazı okumak için https://webodasi.com ‘u ziyaret etmeyi unutma.

-W

Yorum Yap

Giriş Yap
Yazı Ekle