Değeri 460 TL Olan Skylum Luminar 3 Tamamen Ücretsiz Oldu!

 Değeri 460 TL Olan Skylum Luminar 3 Tamamen Ücretsiz Oldu!
Okunuyor Değeri 460 TL Olan Skylum Luminar 3 Tamamen Ücretsiz Oldu!
skylum luminar 3 tanıtım

En iyi fotoğraf düzenleme uygulamaları arasında yerini alan Skylum Luminar 3 programı ücretsiz oldu. Skylum’un e-posta servisine üye olarak bu uygulamayı ücretsiz olarak edinebilirsiniz.

Skylum Luminar 3’e ücretsiz sahip mi olmak istemiştiniz? O halde bu promosyandan faydalanabilirsiniz ve programa ücretsiz sahip olabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey ise buraya tıklayıp Skylum’un E-posta servisine abone olmak.


Skylum Luminar, tüm düzenleme ve organizasyon ihtiyaçlarına amatör veya profesyonel araçlar sunan, fotoğraf uygulamalarının başında gelen bir resim editörü ve fotoğraf uygulamasıdır. Tam destek, katmanlarla düzenleme desteği, özel fırçalar ve daha fazlasını içerir. Arayüz isteğinize göre ayarlanabilir, böylece uygulamayı ihtiyaçlarınıza göre uyarlayabilirsiniz.

Luminar 3, uygulamanın biraz daha eski bir sürümü fakat uygulama hala AI Sky Enhancer ve Accent AI 2.0 gibi güçlü AI özelliklerini sizlere sunmakta. Buna ek olarak, Luminar’ın özel olarak hazırlanmış ön ayarları olan 70+ Luminar Looks’a hâlâ erişebilirsiniz. Luminar ayrıca, sadece birkaç tıkla başıboş nesneleri ve cilt kusurlarını silmek için size kolay ayarlar sunar.

Luminar 3, gerçekçi güneş ışınları oluşturmak için hacimsel aydınlatma kullanan Sunrays özelliği gibi bazı yenilikçi ayarlar sunuyor. AI Augmented Sky aracı ve AI Skin Enhancer gibi en yeni araçlar, daha yeni, ücretli sürüm olan Luminar 4 ile sınırlı olsa da, Luminar 3 hala büyük değeri olan bir uygulama. Skylum’un uygulamalarını daha önce denemediyseniz, bu promosyon da Skylum’un ürünlerini denemek için harika bir fırsat.

Luminar 3’ü almak istiyorsanız,  bu form aracılığıyla kaydolabilirsiniz. En son sürümü edinmek istiyorsanız,   Skylum’un internet sitesinden Skylum Luminar 4’ü edinebilirsiniz .

kaynak: https://fstoppers.com/software/how-get-skylum-luminar-3-free-469628

Yorum Yap

Giriş Yap
Yazı Ekle