EĞLENCELİ VE YARARLI İNTERNET SİTELERİ

Okunuyor EĞLENCELİ VE YARARLI İNTERNET SİTELERİ

Merhaba Dostlar! gününüzü belki de her gün aynı uygulamalarla aynı sitelerde vakit geçirerek öldürüyorsunuz. Bugün sizlerle diğerlerinden farklı olan ve zaman geçirebileceğiniz eğlenceli siteleri göstereceğim.

İçindekiler

1) www.music-map.com

Hepimizin sevdiği sanatçılar vardır. Bazen de durmadan tutuklu kaldığımız tamamen bizi anlatan, ruh halimizi anlatan, aşk acılarımıza eşlik eden şarkılar.. Bu website sayesinde sevdiğiniz sanatçılara benzer yeni sanatçılar keşfedebiliyorsunuz!

eğlencelli siteler

Arama kısmına severek dinlediğim Teoman’ı arattım ve ona en çok benzeyen sanatçılar yakından uzağa doğru dağıldı.

2) thispersondoesnotexist.com

Yapay zekanın ne kadar geliştiğine tekrar şaşıracaksınız! Bu website sayesinde dünyada varlığı bile olmayan rastgele insan fotoğrafları oluşturabiliyorsunuz. Gördüğünüz insanlar kurgusal fakat gerçek insan fotoğraflarından bir farkı yok. Kısaca aslında bu sitede gördüğünüz insanlar aslında hiç yoklar. 😀

eğlenceli siteler

3) sandspiel.club

Bu site sizlere kum,su,taş,buz,gaz,odun,asit,lav ve benzeri unsurlar sunuyor. Bu unsurlarla istediğiniz şekilde hayal gücünüze bağlı olarak oynayabilirsiniz. Boş vakitlerinizde, stres olduğunuz zamanlarda vakit geçirebilirsiniz!

eğlenceli siteler

4) classicreload.com

Bu site sizi çok duygulandırıcak. Çünkü içinde yeni nesiller, eskileri unutmasın diye korunan binlerce oyun mevcut. Çocukluk zamanlarını özleyen ve ah nerde o eski oyunlar diyen eski nesiller için bu site muhteşem! Eğer bu oyunların oynandığı zamanları yaşamadıysanız sizde o son teknoloji 3D grafikli oyunlara kısacık bir ara verip göz atabilirsiniz! 😀

eğlenceli siteler

5) hackertyper.net

Belki daha önce bu siteyle karşılaşmış olanlar vardır. Site filmlerde gördüğünüz hacker sahnelerini aratmıyor. Rastgele hızlı hızlı tuşlara basın ve olanları sadece izleyin. 😀 Sitenin amacı siz rastgele tuşlara bassanız bile sizi kod yazıyormuş gibi göstermek. Böylece arkadaşlarınızı trolleyebilirsiniz!

eğlenceli siteler

6) stars.chromeexperiments.com

Uzaya ilgi duyanların çok hoşuna gidecek bir siteden bahsedeceğim. Bu site sayesinde galaksimizde bulunan 100.000 tane yıldızı inceleyebilirsiniz. Tıkladığınız yıldızın görseline erişebiliyor ve bilgi alabiliyorsunuz.

eğenceli siteler
Yıldızlar uzaklaştıkça artıyor

Bugün yazımızda boş zamanlarınızda eğlenceli vakite geçirebilceğiniz siteleleri anlatmaya çalıştık. Umarım yazımızı okuduktan sonra eğlenceli vakit geçirmenize yardımcı olmuşuzdur. Diğer yazılarımızı okumak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Yap