Oppo Reno 4 Pro Tanıtımı Ne Zaman

 Oppo Reno 4 Pro Tanıtımı Ne Zaman
Okunuyor Oppo Reno 4 Pro Tanıtımı Ne Zaman

Oppo tarafından yakın zaman içerisinde ülkemizde satışa çıkan Oppo Reno 3‘ e Oppo Reno 3 Pro ailesinin yeni üyeleri piyasaya sunulmayı bekliyor. Oppo Reno 4 Pro ve Oppo Reno 4  özellikleri daha önce TENAA üzerinde piyasaya sunuldu. Oppo Reno Pro modeliyse bugün Çin’ in Jindong sitesinde ön satışa çıkarıldı. Firma ayrıca Oppo Reno 4 ve Oppo Reno 4 Pro tanıtım tarihini de belirledi.

İçindekiler

Reno 4 ve Reno 4 Pro ne zaman tanıtılacak?

Kısa süre önce ortaya çıkan bilgilere göre Çin merkezli Jindong sitesinde, Oppo Reno 4 Pro ön satışa sunuldu. Şu an için fiyat bilgisi bulunmayan telefonun merak konusu nasıl fiyat ile karşımıza çıkacağı merak konusu.

Oppo Reno 4 Pro Özellikleri

Reno 4 Pro ise 6,55 inçlik kavisli bir AMOLED ekrana sahip olacak. Kamera tarafında ise Reno 4, 48 Megapiksel çözünürlüğünde ana kamera, 8 Megapiksel ultra geniş açı ve 2 Megapiksel çözünürlüğüne sahip telefoto lens ile piyasaya sunulacak.

Reno 4 Pro ise yine 48 Megapiksel ana kamera, 12 Megapiksel ultra geniş açı ve 12 Megapiksel telefoto lens ile karşımıza çıkacak. İki modelin ön kamerası da 32 Megapiksel çözünürlüğünde olacak.

Batarya tarafında ise iki modelde de 4000 mAh boyutunda batarya, 8 ve 12 GB RAM seçeneği ile birlikte 128 ve 256 GB depolama seçeneği sunulacak.

Farklı telefonlar hakkında da bu tarz bilgiler edinmek istiyorsanız lütfen https://webodasi.com sitesinden ayrılmayınız sağlıcakla #EVDEKALIN

Yorum Yap