Telefonu Bilgisayar Hoparlörü Olarak Kullanma

 Telefonu Bilgisayar Hoparlörü Olarak Kullanma
Okunuyor Telefonu Bilgisayar Hoparlörü Olarak Kullanma

Telefonu bilgisayar hoporlorü olarak kullanma

Merhaba, bu bloğumuzda telefomuzu bilgisayar hoparlörü olarak kullanmayı öğrenicez. Öncelikle aşağıda Dowland butonundan telefonumuza wireless speaker for android uygulamasını indirmemiz gerekiyor. Aynı şekilde bilgisayarımıza  wifiaudio programını indirip kurmamız lazım. telefonu bilgisayar hoporlorü olarak kullanma.  Android programını açtığımızda şöyle bir ekran açılacak;

Telefonu bilgisayar hoparlörü olarak kullanma ( wireless speaker for android )

Bu uygulamada bi değişiklik yapmamıza gerek yok telefonunuzda açık kalması yeterli. Daha sonra bilgisayarımıza indirdiğimiz programı zipten çıkarıp kurmamız lazım.

Programı açtığımızda karşımıza şöyle bir ekran çıkacak;

Telefonu bilgisayar hoporlörü yapma anlatılmıştır.

Burada öncelikle Ip adresi giricez. Ip adresi telefonumuza yüklediğimiz uygulamada yazıyor, buraya da aynısını yazıyoruz. High Quality Adio sonra Auto Discover Mobile device seçeneklerini aktif hale getiriyoruz. Güvenlik duvarı açıksa veya bilgisayarımızda herhangi bir güvenlik uygulaması varsa programı çalıştırırken izin isteyebilir.  Böyle bir durumda izin vermemiz gerekiyor. Artık telefonumuzu bilgisayar hoparlörü olarak kullanabiliriz. wireless speaker for android uygulamasını indirmek için. tıklayın. Eğitim alanında işinize yarayacak uygulamalar için bir diğer yazımızı okumak isteyebilirsiniz.

NOT: Telefondaki uygulamayı kapatırsak bağlantı kesilir, uygulamanın açık kalması gerekiyor. İşinizi görürse ne mutlu bana. İyi günler.

Yorum Yap

Giriş Yap
Yazı Ekle